Pamiętacie jak wcześniej pisałem o integracji Xiaomi Home i Tuya? Może, tak a może nie, jakby co pisałem tutaj 😉 Ok, kibicuje temu systemowi, ponieważ coraz więcej firm jest z nimi „zrzeszona”.

Firma Daybetter z swoim produktem, czyli Smart Taśmą sterowaną poprzez Wifi i pilota właśnie obsługuje ten system.

Trzykrotnie większa kontrola:
Zarządzaj światłem za pomocą aplikacji Tuya Smart, pilota na podczerwień lub głosowo. Aplikacja zapewnia 16 milionów kolorów, wiele trybów scen, funkcję timera.

Bezproblemowe sterowanie głosowe:
Pasek LED może szybko zintegrować się z Amazon Alexa / Google Asystententem, oferując inteligentniejszy sposób sterowania oświetleniem. Włącz / wyłącz światła, dostosuj jasność i zmieniaj kolory za pomocą prostych poleceń głosowych.

Mówisz, masz 🙂

Synchronizuj z muzyką:
Taśma świetlna LED ma fajny tryb muzyczny. Wbudowany zaawansowany, czuły mikrofon tworzy romantyczną, relaksującą i imprezową atmosferę.

2 rolki taśm świetlnych są wystarczająco długie, aby oświetlić duże pokoje lub przestrzenie. Dodaj energii do sypialni, salonu, szafki lub pokoju dziecięcego za pomocą żywych, zmieniających kolor świateł.

Funkcje

Wysokiej jakości diody LED zapewniają doskonałą jasność i żywotność 50 000 godzin.

Info

Ogólnie można ciąć, można łączyć, bawić się.

Ja ogólnie trochę się pośpieszyłem z zakupem, i w grudniu kupiłem już córce inną smart taśmę LED o długości 15 metrów. Szkoda, bo bym wolał jednak coś z Tuya.

Jeśli nie wiesz jak to wygląda, to poniżej możesz zobaczyć.

Dodatkowym plusem firm które mają zaintegrowane Tuya jest to, że są tańsze. Sam mam w domu kilka taśm LED od Xiaomi i mają tylko 2 m.

Tak wiem, że teraz nowsze wersje pozwalają na ich przedłużenie, ale to znów nowe koszta.

Producent Daybetter, tu jego sklep, wkrótce ma być też dostępny na polskim amazonie, więc będzie możliwe przetestowanie.

Co dalej

Już zamówiłem smart gniazdko z wejściem USB z Tuya bo takie potrzebuje na taras, aby połączyć je z lampką na komary, więc gdy przyjdzie to je opiszę 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.