Podgrzewana narzuta kontrolowana przez Wi-Fi? Tak, jest taki gadżet. Mam ją i używam. Może być kocem, lub po prostu możesz położyć ją na łóżko lub pod prześcieradło.

Tak to wygląda.

Jest bardzo miły w dotyku.

Pilot też jest.

Wtyczka oczywiście chińska.

Moim zdaniem jest to bardzo fajny gadżet, i wiem że był już dostępny od trzydziestu lat, nawet w Polsce, bo pamiętam jak moja babcia używała. Tylko, że tamten był ciężki i nieporęczny. Ten jest leciutki i można go nawet prać 🙂 Używam go codziennie, ponieważ mam ustawioną scenę na 1,5 godziny działania, aby wieczorkiem się położyć do ciepłego łóżeczka.

Na początku używałem na prześcieradle, ale może pojawić się na nim coraz więcej brudu, więc ostatecznie poszedł pod naciągane prześcieradło. Gdy było bezpośrednio na łóżku pod kołdrą to wystarczył poziom 1 a teraz gdy jest pod prześcieradłem to ustawiony jest poziom 2.

Pamiętaj, że najlepsze efekty są, gdy na niej leży kołdra, bo wtedy bardzo szybko się nagrzewa, ogólnie kilka minut i już jest ciepełko. Jakoś do dziś nie odczułem różnicy pomiędzy trybem ciągłym a mieszanym.

WAŻNE. KOCE MAJĄ ZABEZPIECZENIE. SAME SIĘ WYŁĄCZĄ PO 12H PRACY.

Pilotem też włączasz i wyłączasz ręcznie kocyk. Zmieniasz też moc.

Tutaj poniżej wersja bez Wi-Fi., już w wersji EU, z instrukcją po EN i wtyczką eu. Kosztuje jedynie 90 zł. Tak wygląda. Ma 3 tryby pracy, przełączasz pilotem, na którym widać jaki jest wybrany tryb – podświetlenie led. Też możesz prać.

Kabel. W przypadku wersji w Wi-Fi jest bardzo długi. Bez problemu „leci” pod łóżkiem aż do gniazdka. Ja mam zamocowanie w nogach. Odnośnie kabla w wersji pojedynczej, to jest krótszy. Ale wszystko zależy jak położysz koc na łóżko, mając kabel przy głowie z boku lub w nogach.

Wymiary podane są w linkach.

Swoją podwójną wersję Wi-Fi kupiłem w banggood ale tam już nie mają….

Tutaj w linku dostępna jest wersja bez Wi-Fi z aliexpress, którą kupiłem dzieciom. Wersja pojedyncza z wtyczką EU.

Tutaj też dostępne wersje z aliexpress z Wi-Fi.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.