Paczka, tak wygląda.

Instrukcja po chińsku i angielsku.

W środku pudełka.

Nalewanie wody.

Ładowanie. Dostarczony kabelek (wystarczy przyłożyć) ale brak ładowarki.

Aplikacja Oclean.

Ustawienia trybów pracy w aplikacji.

Kolor jest inny niż np. moja Oclean X Pro.

Filmik z pracy.

Co zauważyłem po kilku dniach.

Wody starcza na 4 razy w opcji po 26 sekundy, czyli jakieś 2 minuty pracy. A trzy razy w opcji SPA czyli po 36 sek. Na początku chlapie, muszę się przyzwyczaić 😉 W trakcie pracy słychać pompkę. Nie jest ciężki, dobrze się trzyma. Jeśli używasz przełącznika (rozrzutu) – to jest 1 delikatny impuls i trzeba trzymać. Drugi poziom mocniej działa ale też trzeba trzymać aby było ciągły wyrzut wody. Jeśli przełączysz na 3 trzeci poziom to załącza się automat i nie musisz już przyciskać lub przytrzymywać.

Czemu taki mały zbiornik? Zastanawiałem się nad tym, i wg mnie po prostu chodzi o higienę, aby ona nie zalegała w urządzeniu, przecież po zabawie z ząbkami, możesz ją napełnić co trwa kilka sekund. Nie jest przez to też jakiś mega ciężki – gdyby miał zbiornik na wodę – 200/250 ml.

Mnie się ciężko na niego przestawić do takiego standardowego użytkowania. Potrzebuję po prostu czasu. Włączam go wieczorem po prostu.

Ja kupowałem w Gearbest jak była w fajnej promocji za 39.99$ ale to było kiedyś, teraz masz w Polsce na allegro lub na aliexpress – o ile są kody zniżkowe 😉

#miboytestuje oznacza krótki test a nie pełną recenzję


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.