Hej. Nie będę się rozpisywał za dużo na temat. W skrócie chciałem mieć małą mobilną pompkę z wbudowaną baterią, która „obsłuży” moje hulajki oraz rowery. Aby będąc w trasie, lub gdzieś w na wojażach mieć pomocnika przy sobie. Oczywiście posiadam kompresor, taki z kablem i spełnia swoją „robotę”, ale wiadomo, że to nie to 😉

Po co ona?

Nie jest jedynie pompką do w/w produktów. Ma w zestawie przejściówkę, więc możesz napompować piłki, które mają odpowiedni wentyl. Przyda się też w aucie. Gdy nagle spadnie nam ciśnienie a najbliższa stacja jest hen, hen dalej a my nie mamy czasu i chęci aby się brudzić i wymieniać na koło zapasowe. A tak podłączamy, cyk, klikamy, cyk, pompujemy i możemy szukać na spokojnie wulkanizacji. Dla rowerzystów, którzy przemierzają dziennie dziesiątki km i regulują ciśnienie.

Paczka

Swoje pudełko kupiłem w sklepie Gearbest (link na dole) za około 150 zł. Czy to dużo, czy to mało, niech każdy sam sobie odpowie. Wolałbym za pół tej ceny off course ale tak się nie stało. Przesyłka Priroity Line, czas oczekiwania prawie 22 dni i mam u siebie.

Pompka

Moja wybrana została jako Global, później dopiero sprawdziłem, że wersje chińskie są tańsze a różnica to instrukcja. Hehehe, no trudno. Ale za to fajne jest to, że otwierając pudełko, mogę przeczytać coś po polsku. Tak, wiem, produkty z Polski mają takie instrukcje, jednak przypomnę, że ja wybieram z Chin 😉

Unboxing

No dobrze, otwieram i opisuję co w zestawie.

W środku znajdujmy pompkę. Lekka nie jest 🙂 Menu. + i – to wiadomo o chodzi. Po lewej włącznik światełka a po prawej przełączanie pompowania. Środkowy – zatwierdź/włącz/wyłącz.

Z boku (obie strony) są 'odprowadzacze” ciepła.

Na dole mamy diodę LED i wejście micro USB do ładowania.

Od góry. Tu jest wężyk (trochę krótki wg mnie). I dioda LED.

Od tyłu, logo i informacje.

W zestawie mamy przejściówkę (inne wentyle) i nakładkę do pompownia piłek. Kabelek do ładowania i pokrowiec.

Instrukcja po polsku. Rzadkość u mnie heehhehe.

Test

Na pełnej baterii w sumie napompowałem 6 kół rowerowych, dużych. Miały one bardzo mało powietrza. Nie były używane od zeszłego sezonu. W międzyczasie, po 4 kole, w ciągu pracy nonstop, moja Mijia tak się nagrzała, że nie chciała więcej pompować. Musiałem chwilę odczekać, jakieś 5 minut aby trochę się schłodziło.

  1. Wyjmij wężyk. 2. Wkręć w wentyl. 3. Wybierz odpowiedni zakres – rower, motor, auto, piłka. 4. Plusem wybierz żądaną wartość. 5. Wciśnij środkowy nawigator. 6. Zatkaj uszy ehhehhehe. 7. Odkręć. 8. Gotowe.

Na mnie największe wrażenie robi podłączanie. Szybki wkręt i chyba raz słyszałem syczenie powietrza. A na LCD od razu widać jakie jest ciśnienie. To mi najlepiej się podoba.

Poniżej w „lepszym” oświetleniu funkcje.

Dioda już ma inną barwę. Biała – ponad 50%, pomarańczowa 20%-50%. Czerwona – poniżej 20%.

Dioda LED.

Pompowanie roweru/hulajki – dane w PSI. Max odczytasz na oponie.

Motocykl w BAR-ach.

Auto. W BAR-ach. Coś mi słabo wyszła fotka 😉

Piłka. W PSI.

Powerbank

Naładujesz ale nie możesz używać w trakcie ładowania. Po prostu się nie włącza. Tak wiem, brudny …… 🙂

Film

Dane

Dane techniczne:
Materiał: stop aluminium
Pojemność baterii: 2000 mAh
Model baterii: akumulator litowo-jonowy 18650
Czas ładowania: mniej niż 3 godziny
Ciśnienie do 150 PSI

Temperatura ładowania: 0-45 stopni
Długość wężyka: 18 cm
Głośność: około 80 dB
Zasilacz: 5 V – 2 A

Marka: Mijia, model: MJCQB02QJ
Typ: Pompka rowerowa
Wymiary i waga
Waga produktu: 430 gram
Rozmiar produktu (dł x szer x wys): 12,40 x 7,10 x 4,53 cm
Zawartość Paczki
Zawartość opakowania: 1 x pompka rowerowa, 1 x adapter francuskiej dyszy powietrznej, 1 x igła, 1 x kabel ładujący, 1 x torba do przechowywania, 1 x instrukcja, 1 x karta gwarancyjna.

Linki

Na polskim allegro możesz ją dostać za 150 zł

Moim zdaniem

Krótko. Bardzo fajny gadżet i dobrze że jest dostępny. Za długo się zastanawiałem aby go kupić. Ale już jest. I pozostanie. Szczerze polecam 🙂


2 Komentarze

Canoe666 · 3 sierpnia 2020 o 07:38

Bardzo fajny gadżet
Kupiłem na Ebay-u (45,-€)
Ha! Trudno! Raz się żyje… Ale nie żałuję. A kupilem, głównie, z myślą o lampie Petromax (nie chciało mi się pompować ręcznie)
Przydatny GADŻET również w innych sytuacjach…..

    miboy · 3 sierpnia 2020 o 08:56

    Najważniejsze że działa elegancko. Ja też jestem zadowolony. 3 rowery ogarnia bez problemu no i hulajke bo ma taki mały wentyl i jest trudno inną pompką co mam.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.