Są takie chwile, kiedy wracasz do domu i marzysz tylko o ciepłym kocyku i łóżeczku. Oczywiście gdy na zewnątrz jest zimno. Ale wciąż masz przecież chłodne wieczory a można byłoby posiedzieć z bliskimi dłużej. Jasne, wiem że można się rozgrzać różnego rodzaju napojami wyskokowymi ale nie wszyscy z nich korzystają.

No dobra a ja kupiłem grzejnik…. no debil 🙂 Idzie lato przecież. Zakup był spowodowany tym, że on ma dodatkowy gadżet, czyli ogrzewacz dłoni. Przecież każdy zna osobę, która ma je zawsze zimne 🙂

A grzejnik? Możesz użyć w łazience, gdy musisz wykąpać malucha a chcesz utrzymać odpowiednią dla niego temperaturę otoczenia. Włączasz i po chwili już masz. Albo zabierasz ze sobą na wczasy…… tak, przecież zdarzyło Ci się otrzymać niedogrzany pokój lub nagle zmieniła się pogoda a ośrodek nie włączył kaloryferów. Przykładów jest wiele.

Ok. Już zaczynam wpis.

Paczka

Produkt kupiłem ze sklepu Banggood, o tutaj (KLIK) z kodem: MW123 za 25 zielonych. Wybrałem przesyłkę rejestrowaną. Po 2,5 tygodnia, grzejnik był u mnie. Nie miałem żadnych dodatkowych opłat. W sumie nigdy nie miałem, nie licząc DHL i przyśpieszoną wysyłkę.

ja mam biały

Po otwarciu kartonika, była plastikowa forma utrzymująca produkt.

Pod nią był ogrzewacz i sam grzejnik.

Instrukcja, standardowo, po chińsku.

A tak wygląda, widać grzałki.

Z tyłu również.

Oczywiście kabelek jest z wtyczką CN, przejściówki nie miałem w zestawie.

U góry, jest włącznik/wyłącznik. Nie ma więcej przycisków. Zmienia kolor na czerwony w trakcie pracy.

Nóżki są gumowe, w ilości trzech sztuk.

I sam magiczny kamień. Z jednej strony ma tylko literkę H. Utrzymuje się na środku grzejnika, ponieważ ma magnes.

A jak produkt opisuje producent?

Grzejnik ceramiczny PTC o wysokiej wydajności ogrzewania. Od uruchomienia do ogrzewania już w 3 sekundy i może utrzymywać stałą temperaturę przez długi czas, aby równomiernie wydmuchiwać ciepłe powietrze. Jest też opcja chłodnego powietrza. W ramach bezpieczeństwa, grzejnik wyłączy się automatycznie po 4 godzinach pracy. Zdejmowany podgrzewacz do rąk, może być trzymany bezpośrednio w dłoni, lub przyłożony do innych miejsc ciała. Jego temperatura nie zagraża oparzeniu.

Obudowa jest wykonana jest z ognioodpornego materiału ABS UL94 V0, który jest bezpieczny i trwały.

3 sekundy i leci ciepełko 🙂
grzeje łapki
„kamyczek” ma wbudowany magnes, więc utrzymuje się na środku grzejnika
bezpieczny materiał
full zabezpieczeń
grzanie i chłodzenie

Szybki TEST ciepłej rączki i grzałki

Według producenta, gdy przez 45 minut będę nagrzewał ogrzewacz, to powinien utrzymać wysoką temperaturę przez około 40 minut. Sprawdziłem.

Po 45 minutach, taka była temperatura „kamienia”.

Czyli bardzo przyjemna. Jednakże, po około 25 minutach, już spadła do temperatury ciała. Tak oscylowała wokół niej. I potwierdzam jest bezpiecznie!

Odnośnie grzałki. Te 3 sekundy, gdy się włączy urządzenie to jest prawdą że zaczyna grzać. Jednakże dopiero po około 30 sekundach, dochodzi do około 80 stopni C. Czyli maks swojej pracy.

I ten włącznik jest jakiś dziwny, średnio działa to przełączanie, jakoś nie mogę się nauczyć, chyba już stary jestem 🙂

Fajne, jest to że aż tak nie nagrzewa się obudowa.Czyli ok.

Film

A tak to wygląda live.

Dane

Napięcie znamionowe: 220V
Częstotliwość znamionowa: 50Hz / 60Hz
Moc znamionowa: 400W
Rozmiar grzałki: 144 * 148 * 128MM
Waga grzałki: 482g
Wymiar ogrzewacza do rąk: 70 * 27,5 mm
Waga ogrzewacza do rąk: 70g
Ogrzewacze dłoni energia: 8000KJ

Podsumowanie

Cichy w pracy, ładny kształt i bezpieczny. Co do ogrzewacza dłoni, to powiem że nie spodziewałem się takiego bajeru. Jednakże, gdy go chcesz nagrzać to pamiętaj, że blokuje cały dostęp do ciepłego nawiewu. Odnośnie przełączania w tryb wiatraczka z naturalnym wiatrem, jak to opisuje producent, raczej nie łudź się, bez rewelacji. Lepiej użyć innego sprzętu. Ogólnie, żonka powiedziała że fajny produkt a że rzadko jej się coś podoba z tych moich wynalazków, to biorę to jako przydatny gadżet 🙂

Czy będę używał? Ja tak a Ty?


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.