Kto lubi i kocha pupile to wie co to oznacza dieta. Dzięki niej, nasze zwierzątko zachowuje formę i chęć do ruchu. Wiadomo, stare przyszłowie mówi – jesteś tym, czym jesz. Dla naszych kotów i psów, nie zawsze to się sprawdza. Jedne dużo jedzą i spalają te kalorie a inne…. no cóż ciut mniej, jeśli wiesz o co chodzi 🙂

Firma PetKit (KLIK) od wielu lat tworzy produkty do karmienia zwierząt domowych. Część z nich jest nawet Smart a większość z nich posiada powłokę Anti-Microbiical BioClean Act, która automatycznie pomaga wyeliminować znaczną ilość złych bakterii i zarazków. Dodatkowo firma ta, wytwarzając swoje produkty dba o certyfikaty takie jak: RoHS, CE, FCC i koreańskie FDA (BioCleanAct).

Same produkty, w tym przypadku, będę opisywał moją Smart miskę, są łatwe do utrzymania. Można je normalnie myć.

PetKit, myśli też o ergonomii. Miska, powinna być stworzona tak, aby jedzenie lub woda nie „latały” po całej podłodze. To tak zwany U-shape.

Producent, za swój projekt otrzymał również nagrodę IF Design Award w 2016 roku.

To jeszcze nie wszystko. Miska ma również wbudowaną wagę z przełączaniem na funty oraz na gramy.

Ale ile wsypywać pokarmu dla naszego pupila? Też nie wiedziałem ale od czego jest opcja Smart.

Aby dowiedzieć się jak zbilansować dietę, musimy ściągnąć apke z Google Play lub ze sklepu na iOS. nazwa jej to PetKit International.

I tutaj musimy się zarejestrować. Po czym wybieramy nasz produkt i dobieramy zwierzę. Mamy również, wiele osób z którymi możemy rozmawiać oraz dzielić się informacjami, ustawiać przypomnienia itp. Ciekawe. Ja tylko wprowadziłem podstawowe dane 🙂

Dużo tego 🙂

Paczka

Swój egzemplarz zamówiłem w sklepie GearBest (KLIK), wybrałem przesyłkę w formie kuriera, czyli Priority Line. Po to aby nie martwić się o dodatkowe koszty. Cena na stronie to 31$ ale można obniżyć pkt co wyszło mnie jakieś 22$. Jeśli nie masz pkt, to możesz również znaleźć na Aliexpress za około 19$ – tutaj link (KLIK).

No dobrze, przejdę teraz do opisywanej miski. Tak ona wygląda.

Moja wersja miała instrukcję CN oczywiście, dlatego jest tańsza aniżeli kupowana w polskim sklepie.

W zestawie otrzymujemy również 2 baterie, oraz śrubokręt do ich włożenia. Oprócz tego, sama miska, na dole, posiada 4 nóżki, dzięki czemu nie ślizga się na podłodze.

A tak się prezentuje z kilku stron.

Z tyły jest włącznik, dzięki niemu, zmieniamy ustawienia co do wyświetlanych jednostek masy, oraz przytrzymanie go to reset tary, wszystko widoczne na wyświetlaczu.

Dane

Rozmiar miski: 18 cm * 18 cm * 6 cm
Zasilanie: 2 baterie AAA
Żywotność baterii: 2 lata
Waga: 465g (nie obejmuje opakowania)
Wartość: Min: 1 g Maks.: 2000 g (Błąd: 1 g)
Materiał: ABS

Miska występuje w wielu kolorach, więc może dobrać do wystroju pomieszczenia 🙂

Podsumowanie

Cóż mam napisać. Wydanie około 80-100 zł na miskę to nie jest duży wydatek. W szczególności, że ona nie jest „normalną” miską. Czy korzystam z apki? Nie, aż tak dla mnie to nie jest ważne, bardziej mi zależy na tej powłoce antybakteryjnej i że łatwo się ją czyści. I nie jest taka nijaka jak w większości sklepów. Dla Ciebie, jeśli dbasz o swoje „dzieci” i ich ich prawidłowy rozwój, lubisz interakcje z innymi „użytkownikami”, to uważam, że na pewno powinna się znaleźć w Twoim domku.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.