Są miejsca, gdzie nawet król musi chodzić 😉

A gdyby w taki miejscu, i z takiego urządzenia z którego korzystasz było bardziej przyjemnie, aniżeli tak standardowo, jak zawsze i wszędzie? Hmm, dziwnie to brzmi, ale chodzi mi o to, aby coś co jest w naszej naturze, umilić choć przez chwilę.

Zainteresowany? Zainteresowana? Zaczynamy.

Dlaczego?

Dlaczego nie? W tych czasach, nie jest to już za duży koszt. Raptem, jakieś 570 zł (z kodem: BGPLSM01) i wysyłką z CZECH za wersję, którą ja posiadam <KLIK>

TIP. TUTAJ PASUJACA DO NIEJ MUSZLA na ALLEGRO (KLIK)

I czy chciałbyś a może chciałabyś aby twój „kibelek” był SMART? 

Dokładnie, to sama nakładka na sedes. Ona, gdy usiądziesz wyczuję Twoją obecność, automatycznie włączy ustawione wcześniej równomierne podgrzewanie, wokół Twych, no tych, pośladków. Oczyści się, przed „podaniem” Tobie cieplutkiej lub chłodnej wody. I będzie tak długo ją podawał, ile tylko chcesz 🙂 Nie musisz montować już dodatkowego bidetu, który przeważnie i tak nie jest używany, ponieważ leci z niego zimna woda i zajmuje dodatkowe miejsce w łazience.

Ale są już nowsze, z głośniczkiem do puszczania muzyczki, osuszaniem a nawet z dezodorantemBa, jest i taka co ma APKE do smartfona i taka która łączy się z opaską Xiaomi Mi Band! W ciągu roku wypuszczenia na rynek, powstało właśnie wiele wersji od firmy Xiaomi. I co rusz, dodają coś nowego 😀

No dobra, przejdę do sedesa, tzn sedna 🙂 Smart Deska myje, obmywa, podgrzewa, daje relaks. Tyle w skrócie.

Teraz już wiesz dlaczego 🙂 Jak lubisz gadżety, które sprawdzają się w domu, to ten produkt jest idealny dla Ciebie.

O tym musisz pomyśleć przed zakupem

Musisz, wiedzieć, że smart deska pasuje bez problemu na większość ogólnodostępnych muszli, ale nie koniecznie wizualnie, w takim sensie, że nie będzie idealnie nachodzić na tą naszą sedesową. Jeśli chcesz, aby było idealnie to poszukaj takiej na rynku, choć wiem że jest ciężko. Mnie to akurat nie przeszkadza i pozostawiłem taką, jaką wcześniej sobie kupiłem. Ponieważ według mnie ma to służyć a nie no mam patrzeć. A gdy już patrzę, to z innej perspektywy, jeśli wiesz co mam na myśli 🙂

Następnie, twój „zestaw – sedes” powinien być podtynkowy lub natynkowy (mój ten pierwszy), aby móc podłączyć wodę do filtra. Każdy, dobry fachowiec – hydraulik, sobie z tym poradzi, po prostu założy trójnik i poprowadzi dodatkowy dopływ wody, z tego już istniejącego. Tak w skrócie, ponoć nic nieskomplikowanego.

Trzecia sprawa, to że musisz mieć dostęp do prądu w pobliżu twojego „siedziska”. Deska potrzebuje zasilania do podgrzewania wody i deski.

Dasz radę? To jedziemy dalej.

Przesyłka

Swoją deskę zamawiałem poprzez opcję wysyłki Priority Line ze sklepu GearBest. Wybieram ją zawsze, gdy kupuję coś droższego, powyżej 60-70$, bo wiem, że przywiezie mi ją kurier, pod samiuśkie drzwi, bez dodatkowych opłat 😉

LINK DO PRODUKTU – CENA 240$

Paczka

W kartoniku znajdziemy deskę, filtr, wężyk, wkłady do zamontowania deski do sedesu, komplet zacisków, instrukcję w języku chińskim, nakładkę na sedes aby dopasować deskę. Przejściówki z CN na EU nie miałem w zestawie.

Bardzo duży karton, przyszedł bez widocznych uszkodzeń

Funkcje

Dzięki tej wersji Smart Deski możemy:

– określić sobie temperaturę podgrzewania deski,

– określić siłę strumienia wody,

– określić temperaturę wody,

– podmyć się w opcji jednostajny strumień lub opcji mieszany strumień, mocniejszy i opcja przód/tył,

– oddalać, przybliżać dyszę,

– użyć biczy wodnych, naprzemiennie z ciepłą i zimną wodą,

– włączyć podświetlenie LED

Cechy

4 stopnie podgrzewania deski, ochrona przed przegrzaniem skóry, wyprofilowana deska 3D, pokryta materiałem przeciwdrobnoustrojowym, samoopadająca.

Ukazany przepływ wody i jego podgrzewanie.

Wpływ zimnej wody, podgrzanie, wypływ.

Ta opcja to „bicze wodne” czyli naprzemiennie ciepła i zimna woda, sorki ale tego nie używam, bo jest dziwnie 🙂 Trzeba się przyzwyczaić. Oczywiście jest zbawienne dla prawidłowej cyrkulacji krwi w tych czułych miejscach i dla osób, które mają tendencję do hemoroidów.

Dysza działa w kilku położeniach, tzn rusza się do przodu i do tyłu – można wybrać taką właśnie opcję podmywania.

Gdy siadamy na desce, to automatycznie włącza się dysza z wodą aby za każdym razem przed praca się oczyścić. Dysza jest antybakteryjna. Następuje sterylizacja UV, aby zawsze zapewnić Tobie bezpieczeństwo.

Opcja bidet, specjalnie stworzona dla kobiet, dzięki temu że opcja dyszy jest ruchoma, woda ciepła lub zimna w zależności od upodobań zawsze dotrze w te miejsca, które chcesz aby zapewnić Tobie pełną higienę miejsc intymnych.

Panel sterujący, jest po naszej prawej stronie. Dzięki niemu, mamy dostęp do poszczególnych funkcji.

Opis funkcji

Specjalne zabezpieczenie, gdyby nastąpiło zwarcie, automatycznie zostanie wyłączone zasilanie. Panel, również jest dodatkowo wodoodporny, aby był dłużej w nienagannej postaci. Sama deska zewnętrzna jest samoopadająca.


Bezpieczeństwo. Zanik prądu, wyłączenie.

Filtr. Pomyślano, również o tym. Jest do kupienia osobno.

Wymiary i pasujące muszle sedesowe

Film z instalacji wykonany przez producenta

https://www.youtube.com/watch?v=cgTKsIhgykI

Akcesoria

Oczywiście, nie możesz używać Smart Deski, jeśli nie posiadasz papieru toaletowego od Xiaomi. Przecież to oczywiste. I nie przystoi ich nie mieć 😉

A na serio, zakupiłem aby sprawdzić, czy jest lepszy. Bo wiadomo #xiaomilepsze.

Odpowiedź nie jest! Koszt 2 rolek to 40 zł. Więc musiałbym mieszkać w Emiratach aby mnie na niego stać 🙂

Po drugie jest 2 warstwowy, słabo 🙁

Aha, miałem sprawdzić czy papier żyje. Produkt Mi Band 2 (córka mi pożyczyła). Test. Tak żyje. Mi Band 2 wykrywa puls 🙂 ale, przyłożony na pomarańczy również, więc test jest niewiarygodny hehehe.

Prawdziwy fan jak ja, ma również zestaw 5 w 1 od Xiaomi. Czyli uchwyt na mydło, na telefon, na szczoteczkę, na małe drobiazgi i oczywiście na sam papier toaletowy 🙂

Oczywiście, żartuje 😀

Siadamy?

Po zamontowaniu deski i podłączeniu wszystkiego, czyli filtra, wody i włożeniu do gniazdka, nastąpi jej uruchomienie. Nalanie wody, czyszczenie. Chwilkę trzeba odczekać.

Teraz, wystarczy że usiądziesz na desce. W tym momencie czujnik, wbudowany w nią, przekaże informację o Twojej obecności. Nastąpi czyszczenie dyszy. Ty w tym czasie, możesz włączyć sobie podgrzewanie samej deski jak i wody na panelu sterującym. Możesz też włączyć podświetlenie LED.

Robimy to co mamy zrobić. Czasami dłużej a czasami krócej 😉

Teraz, wciąż będąc na „kibelku” wybieramy jedną z funkcji, np podmywanie. Albo bicze lub samo mycie miejsc intymnych w przypadku kobiet. Ustawiamy również dysze, w jakim zakresie mają pracować – w sensie przód – tył, ponieważ każdy z nas, ma inną budowę ciała. Dodatkowo, również, siłę ciśnienia wody, od bardziej delikatnej do mocnej. Możemy wybierać pośród wszystkich opcji, co chcemy najpierw itp.

Po zakończeniu „relaksu” wciskamy klawisz STOP, ten czerwony. Nastąpi schowanie dyszy. Gdy wstaniemy, to znów dysza zostanie oczyszczona z możliwych bakterii.

Gotowe!

Raz ustawiony program podgrzewania deski i wody pamięta nasz wybór, ponieważ nie odłączamy jej od gniazdka.

Fotki

Filtr

filtr

Wężyk

Deska zewnętrzna, samoopadająca

Podłączenie kabelka od prądu

Gniazdko. Sam przewód jest długi, spokojnie starczy aby podłączyć go w innym miejscu, jeśli nie masz dedykowanego gniazdka.

Śruby

Ochronka na zewnętrznej desce.

Panel sterujący

Czujnik. Tam gdzie dłoń.

Temperatura deski

TRON !!!!

I JA 😀

Film

Dane

Temperatura wody zasilającej: 4 ℃ – 40 ℃
Napięcie: 220V 50Hz
Moc: 1340W
Max: 1500W
Zakres ciśnienia wody: 0,08 – 0,75 MPa
Wodoodporność: IPX4
Wtyczka CN: Tak
Waga produktu 3.8 kg
Waga opakowania 5,5 kg
Rozmiar produktu (dł. X szer. X wys.) 47,00 x 51,80 x 14,00 cm

Zużycie prądu

Wykorzystałem, smart gniazdko Agara od Xiaomi, które pokazuje stan aktualny zużycia.

Sugeruj się tylko tym co zaznaczyłem.

Po lewej STANDBY

Po prawej używany

Smart Gniazdko Agara – tylko na testy

Moim zdaniem

Wcześniej byłem bardzo sceptyczny do tego typu produktów. No bo jak, taki kibelek (deska) może zmienić moje odczucia z tak prostej rzeczy jak robienie k….. 🙂 A jednak, chodzi o higienę, komfort i ciepełko. Nie będę ukrywał, że dla wielu osób, jest to niepotrzebny gadżet, i dalej tak będą myślały.

Ja jednak ujmę to tak – nie spróbowałeś to nie wiesz  🙂

LINK DO PRODUKTU z wysyłką z Czech i kodem: BGPLSM01  – CENA 570 zł !!!

TIP. TUTAJ PASUJACA DO NIEJ MUSZLA na ALLEGRO (KLIK)


6 Komentarzy

maczek · 30 grudnia 2018 o 10:13

Ja tylko dodam, że szukałem muszli pasującej do tej deski w Polsce i jedyna jaka pasowała (a sprawdziłem kilkaset modeli) to była Catalano Velis. Pasowała idealnie.

Druga sprawa – deska od Xiaomi jest wykonana w bardzo miękkiego plastiku, miałem wrażenie, że z czasem pęknie – inne droższe deski są solidniej zbudowane.

  miboy · 30 grudnia 2018 o 18:35

  Ja już miałem sedes u góry w łazience więc nie zmieniałem bo było już za późno. Ale jak ktoś dopiero jest w trakcie to jak najbardziej niech poszuka tą co podałeś. Dzięki za info. Odnośnie tej deski, to model z końcówki 2017 roku więc może najnowsze Xiaomi mają lepsze właściwości, nie wiem bo nie mam jak porównać. Model z grudnia ma już opcje suszenia również i integracji z Mi Band 2/3 a i może lepsze, mocniejsze plastiki. Jak uda mi się namówić żonkę to mam jeszcze jedną toaletę w domu, więc jest szansa 😉

   Kamil · 9 lutego 2021 o 09:09

   I jak, działa toto nadal bez zarzutu?? Bo kusi mnie na zakup

    miboy · 9 lutego 2021 o 09:21

    Przez 1.5 roku było ok ale wyłączyła się w zeszłym tygodniu. Wiele osób ma ten sam problem. Muszę ją rozebrać i sprawdzić. Wybierz nowszy model.

koszmarek · 18 kwietnia 2021 o 13:55

Nie mam pojęcia tylko do czego służą te dwa przyciski na wtyczce. Instrukcję mam tylko papierową w j. krzaczkowym i również problem ze znalezieniem wersji niegraficznej do przetłumaczenia.

  miboy · 18 kwietnia 2021 o 14:01

  Przeskanuj google tłumacz ale chodzi o odcięcie zasilania.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.