Jak zapewne wiesz, nie wszystko co kupuję jest dla mnie. Dbam również o innych członków mojej rodziny. Ja już dla siebie plecak mam, opisałem go tu. Ale jakiś czas temu, przed wyjazdem do Chin, prywatnie małżonka a firmowo, współpracownik pracujący w grupie GB Kupony Polska ,poprosiła mnie o zakup plecaka na podroż. Jako, że mój sprawdził się bardzo dobrze na naszych wakacjach, podjąłem decyzję o zakupie od marki 90FUN, która tworzy dla Xiaomi. Wiadomo, że dla Niej, najbardziej chodziło o kolor, żeby pasował do butów Amazfit (opisze je wkrótce). I żeby również był pakowny, wodoodporny, z wieloma kieszonkami, lekki i trendy. No i jest.

Paczka/Produkt

Produkt jest drogi, dlatego wybrałem domyślną wysyłkę, czyli Priority Line. Wiadomo, dlaczego 😉 Po rozpakowaniu folii zabezpieczającej, był już domyślny przedmiot.

Tak wygląda po wyjęciu z opakowania. Dobre połączenie włókna poliestrowego i skóry syntetycznej. Z przodu są 3 kieszonki, 2 są boczne, np na jakieś dokumenty, bo najlepiej się tam mieszczą i będą niepogniecone.

Złotego koloru wstawki, takie jak łączenia i zamek, nadają mu nietuzinkowego charakteru. Oczywiście paski, są do regulacji, są też częściowo pokryte skórą. Dla usztywnienia, przez tył przebiega również pas, pokryty również skórą.

Rączka, dzięki której można go nosić jak torbę jest wytrzymała i pokryta skórą.

W środku jest wiele przegródek, zmieści się laptop – do 14 cali, w bocznej kieszonce. Kieszenie wewnętrzne są na telefon, tablet, jak i jest jedna zamykana zamkiem.

Można zabrać ze sobą 3 butelki 1,5 l wody.

Dane

Wymiary to 35.50 x 12.00 x 27.00 cm. Waga 1 kg. Zakres paska na ramię: 50 – 80 cm. 

Sklep

Kupisz go tutaj w sklepie GearBest

Podsumowanie

Sprawdził się rewelacyjnie w naszej podróży do Azji. Na Wielkim Murze mieliśmy duchotę a on dobrze odparowywał pot. W Hong Kongu, w czasie naszych spacerów zastał nas deszcz, plecak nie przemókł. Przez 2 tygodnie, w środku ukrywał Gimbala od Xiaomi Nic mu się nie stało, a to przez solidne wnętrze. Materiał z którego jest wykonany. Jeśli potrzebny Ci, piszę to do dam, plecak/torba podróżna, której możesz zaufać a jednocześnie jest dobrze wykonana i modna, to wiesz co masz zrobić 🙂 Nie piszę to żeby Cię namawiać ale moja żonka jest krytyczna dla wielu spraw, a z plecaka jest zadowolona, jak i zakochana w Mi8 SE, ale to opiszę też wkrótce 😉


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.