A może odnowić starą szafę? Masz ubrania, które chcesz nosić ale nie wyglądają już jak nowe? Deerma DEM – MA811 Ci pomoże 🙂 

Ja też mam taki sam problem. Kilka moich sweterków, już „nie wygląda”. Płaszczyk żonki również. Ale znalazłem nowy, fajny pomocnik aby przedłużyć żywotność ubrań.

Podobne golarki są przecież na rynku, baa, nawet za około 10 zł, więc czym ona się wyróżnia na tle innych? Opiszę to poniżej. Najpierw kilka faktów:

Deerma, jest producentem urządzeń elektrycznych zajmującym się dostarczaniem kreatywnych i modnych domowych urządzeń elektrycznych dla konsumentów w całych Chinach. Została założona przez 90-letnią niemiecką firmę projektową FLYING FISH. Powstanie marki Deerma zostało zainspirowane twórczym stylem życia konsumentów. Opierając się na „poprawie jakości powietrza” i „wyzwalaniu czasu pracy domowej”. Ostatecznym celem Deerma, jest nieustanne rozwijanie innowacyjnych produktów, stopniowo staje się ekspertem w dziedzinie oczyszczania powietrza oraz sprzątania i produktów domowego użytku w branży elektrycznej. Firma zbudowała doskonałe i stabilne partnerstwo z wieloma potężnymi fabrykami, agentami i handlowcami w kraju i za granicą. Brzmi dobrze 🙂

Zauważyła to firma Xiaomi i już od około roku zaczęła współpracę z Deerma, łącząc innowację i doświadczenie. Akurat w tym przypadku firma Xiaomi nie jest aż tak ważna, ponieważ nie dodaje żadnych opcji Smart 🙂

Paczka

Paczka doszła nietknięta. Czekałem na nią około 2 tygodni. Zawsze produkty do około 50$ zamawiam pocztą rejestrowaną. Najczęściej belgijską.

Otwieram paczkę.

Instrukcja jest po chińsku.

Jest i certyfikat autentyczności 🙂

 

Dalej mamy samo urządzenie + dodatkowa rolka.

A tak się prezentuje.

Z tyłu urządzenia mamy wielki przycisk. Włączania i wyłączania golarki. Pod nim jest wejście na ładowanie poprzez port Micro USB. Na wejściem jest dioda, informująca o ładowaniu, gdy podłączona to ma kolor czerwony. Zielony informuje o pełnej baterii.

Tak, produkt ma wbudowaną baterię 350 mAh. Możemy ładować ją nawet z Power Banka 🙂

Od dołu, w rączce mamy ukrytą rolkę z taśmą klejącą do zbierania włosów.

Praca urządzenia

Zacznę od silniczka. Ma 7 000 obrotów na minutę. Ma system system gromadzenia wewnętrznego, cyrkulację – ostrze działa w taki sposób, że tworzy podciśnienie, czyli zasysa wszystko do środka.

Jest bezpieczny. Producent reklamuje się, że przyłożony do nadmuchanego balonika, nie przebija go. Ja oczywiście to sprawdziłem ale na własnej dłoni 🙂 Drugim zabezpieczeniem jest to, że otworzę pokrywę w celu wyczyszczenia to nawet przypadkowo nie go nie włączę. Po prostu na ten moment nie zadziała. To następny plus.

Tak wyglądają ostrza. Można je już dokupić, więc nie ma problemu.

Mała próbka działania.

Przed

I po

Tyle zbiera się wewnątrz po czyszczeniu. Wystarczy odkręcić „główkę” i już mamy dostęp.

Film

Zakup

Produkt zakupiłem tutaj <KLIK>

Dane

Materiał: ABS, PC, Stal nierdzewna. Waga to 400 gram. Wymiary 192 x 70 x 75mm. Napięcie znamionowe 3,7 V. Moc znamionowa 3W. Napięcie ładowania 5V. Zawartość opakowania: 1 x golarka, 1 x ostrze, 1 x rolka, 1 x dodatkowa rolka, 1 x kabel USB, chińska instrukcja.

Podsumowanie

Moim zdaniem warto. Sprawdza się. Można śmiało wydać pieniądze raz a dobrze. Zamówiłem już więcej szt dla mojej rodzinki.

P.S. Wkrótce opiszę więcej produktów tej marki 🙂 Nawilżacz już mam, teraz czekam też na jego wersję mobilną………. a to nie wszystko 🙂

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.