Lubię gadżety ale to już wiesz. Nie tylko Smart bo również takie których używam w domu, żeby było łatwiej.  Tym razem zakupiłem elektryczny otwieracz do wina od Xiaomi.

Jeśli nie chcesz się męczyć lub widzisz jak próbuje Twoja kobieta walczyć ze zwykłym otwieraczem to ten produkt będzie idealny dla Ciebie. Tak jak i dla mnie. No i nie będą pływać kawałki korka w butelce 😉

Paczka.

Produkt zakupiłem w sklepie GearBest <KLIK>  za około 20$ z dostawą przez pocztę belgijską. Po około 2 tygodniach miałem go już w domku.

Kartonik był lekko pogniecony.

W kartoniku była instrukcja obrazkowa 😉 + opisy po chińsku.

W zestawie, również „nożyk” do zdejmowania zabezpieczenia z butelki.

Otwieracz.

Na jego obudowie znajdują się dwa klawisze. Przyciskając dolny, wkręcamy się w korek a górny używamy gdy chcemy odkręcić i zachować korek. Dodatkowo, każdorazowo jesteśmy informowani kolorami LED (niebieska i czerwona) gdy używamy klawiszy. Pokażę to na filmiku poniżej.

Powyżej klawiszy są ukazane 4 stopnie naładowania urządzenia.

Otwieracz ma wbudowaną baterię litowo-jonową o pojemności 550 mAh. Wtyczka to micro USB.

Z tego rozwiązania jestem najbardziej zadowolony ponieważ nie lubię kupować baterii.

Tak wygląda sam wkręt. Jest bezpieczny w tym sensie że nie wychodzi poniżej obudowy więc nie zranimy się.

Film z działania.

Dane.

Wymiary to  22.00 x 4.80 x 4.80 cm. Waga 365 gram. Głośność urządzenia w pracy to 60 dB. Wbudowana bateria litowo-jonowa 550 mAh. producent pisze o otwarciu aż 70 butelek. Szybkie ładowanie, już w 5 minut jest gotowy do działania a pełne trwa 2,5 godziny. Materiał ABS. 

Podsumowanie.

Czuć że produkt jest solidny. Nic nie trzeszczy. Jest miły w dotyku jeśli mogę tak określić. Samo otwarcie wina zajmuje 6 sekund. Bez męczenia się.

Szczerze polecam 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.