Nie tylko testuje urządzenia Smart. I nie tylko takie co są przeznaczone dla mężczyzn. Staram się coraz częściej aby sprawdzać produkty dla płci pięknej. Takie do pielęgnacji. Żonka mnie prosiła 🙂

Tym razem w moje ręce wpadł Masażer do Oczu. Jego zadaniem jest zrelaksować nasze oczy po całym dniu pracy, lub gdy rano się budzimy i mamy je podkrążone.

Produkowany jest przez firmę Leravan, która już współpracowała wcześniej z Xiaomi, tworząc wspólnie urządzenia takie jak Masażer do Pleców, Masażer do Szyi. Kliknij na nazwę i się przekonaj 😉

Z Masażera do pleców jestem bardzo zadowolony a z tego do szyi troszkę mniej. Jak sprawdzi się ten do oczu?

Zacznę od początku.

Paczka.

Trzy tygodnie temu przyszła do mnie przesyłka z GearBest. Kupując wybrałem opcję Rejestrowaną.

Wszelkie opisy są w języku CN. Tu są opisane tryby pracy. Opiszę je później.

Ok. Otwieram.

Oprócz masażera. Znajduję również etui oraz kabelek do ładowania.

Instrukcja w języku CN, również 🙁

Produkt nie posiada wymiennych baterii. Ma wbudowaną i ładujemy ją przez port Micro USB. Fajnie.

Tak wygląda samo urządzenie z przodu.

A tak z tyłu. Tu są wypustki do masażu.

Wprowadzenie.

Na jego przedniej części mamy włącznik masażera. Aby załączyć jego pracę musimy przytrzymać go przez 1 sekundę. Podświetlenie w kolorze białym lub niebieskim (w zależności co wybieramy) oznacza że jest gotowe i możemy wybrać odpowiedni dla nas tryb. Mamy cztery do wyboru z automatyczną regulacją temperatury.

1. Tryb – Refresh – odwrócony, czyli przykładamy urządzenie wypustkami do oka i rozpoczyna się masaż, takie wibracje. Trwają około 45 sekund. Możemy oczywiście wznowić.

Urządzenie samo wykrywa którą częścią przykładamy do oka, ponieważ gdy zrobimy to przednią stroną to załączy się również tryb Refresh:

2. Tryb – Refresh – trwa 70 sekund, obniżona jest temperatura do 18 stopni Celsjusza, ma zmniejszyć obrzęk z rana,

3. Tryb – Relieve – 130 sekund, temperatura podnosi się do 40 stopni Celsjusza, ma zmniejszyć zmęczenie dla wzroku,

4. Tryb – Revive – połączenie zimna i ciepła, najpierw jest gorąco przez 60 sekund i zaraz robi się zimno przez następne 60 sekund, ten tryb ma poprawić cyrkulację krwi oraz zmniejszyć „wory” pod oczami

Tak wygląda w dłoni.

Test.

Masażer testowałem ja oraz moja żonka.

Czas – poranek. Oczy opuchnięte i widać worki. Miałem włączony każdy tryb po 3 razy. Czyli jakieś kilkanaście minut. Po tym czasie czułem relaksik ale nie zauważyłem różnic pod oczami. Odczekałem godzinkę. Taki sam efekt.

Żonka.

Czas – poranek. Oczy opuchnięte i widać worki. Każdy tryb po 2 razy. Odczucia dobre ale brak widocznych śladów zaraz po „zabiegu” i po jakiejś godzince.

Wnioski.

Może urządzenie nie działa na nas europejczyków w takim stopniu jak je zaprojektowano dla chińczyków. Twierdzę zatem że jest relaksujące ale nie zauważyłem żeby zmniejszyły się ślady po poranku.

Info.

Półprzewodnikowy materiał ceramiczny, automatyczna kontrola temperatury, brak uszkodzeń oczu, bezpieczeństwo i niezawodność. Cyrkulacja krwi, uwolnienie ciśnienia w oku, pozbędziesz się zmęczenia
Silikonowe cząstki zaczynają masować oko po wykryciu ludzkiej skóry, przywracając jego witalność.
Ładowanie przez USB, wbudowana bateria litowo-jonowa. Czas ładowania to 2,5 godziny i powinno starczyć przez 7 dni w trybie czuwania. Gdy używamy to ten czas się zmniejsza do 2 dni. Mobilny, można go zabrać ze sobą. Gdyby temperatura przekroczyła 45 stopni to urządzenie się wyłączy.

Dane.

Napięcie znamionowe: 5V. Moc znamionowa: 6 W. Napięcie ładowania: 5V. Moc ładowania: 1A.

Waga 160 gram. Wymiary to 18.00 x 4.80 x 3.45 cm.

Występuje w 3 kolorach. Kupiłem w sklepie GearBest za około 60 USD <KLIK>

 


2 Komentarze

Grzegorz · 19 lipca 2018 o 15:43

Działa, działa.Mam je od ok. miesiąca i dopiero po ok. 3 tygodniach żona zaczęła być zadowolona

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.