Suszarka. Zwykła czy niezwykła?

Czy coś ją wyróżnia? Czy jest lepsza czy gorsza w swojej klasie cenowej? Po kolei 🙂

Paczka.

Produkt zakupiłem w sklepie GearBest z dostawą poczta Rejestrowaną. Nie miałem żadnych opłat gdy listonosz zostawił AWIZO a ja przejechałem się tysięczny raz na pocztę 🙂

Wiadomo. Produkt z Chin, w większości przypadków oznacza że musimy albo przerobić wtyczkę albo korzystać z przejściówki. Ta była załączona w paczce.

No dobra. Ja jako mężczyzna raczej bardzo rzadko korzystam z suszarki. Mam krótkie włosy więc nie jest mi ona potrzebna. Ale w domu mam osoby które mają długie włosy więc to dla nich był zakup suszarki z jonizacją.

Ale o co chodzi z tymi jonami?

Funkcja jonizacji w suszarce do włosów polega na tym, że znajdujący się w niej generator wytwarza w trakcie pracy urządzenia jony ujemne, które mają zdecydowanie pozytywne działanie na nasze włosy.

Jony ujemne efektywnie zneutralizują wszystkie ładunki dodatnie, które wytworzyły się na Twoich włosach podczas ich suszenia i które są odpowiedzialne za ich elektryzowanie się. Jonizacja to po prostu doskonały sposób na jony dodatnie, które nie tylko elektryzują nasze włosy w widoczny gołym okiem sposób, ale w dodatku przyczyniają się do otworzenia się łusek naszych włosów. Jony ujemne sprawią, że łuski Twoich włosów domkną się. Dzięki temu włosy po użyciu suszarki z jonizacją będą wyglądać po prostu świetnie – wróci ich naturalny połysk, staną się o wiele gładsze. Zniknie problem z elektryzowaniem się i puszeniem włosów.

Działanie.

Ok. Mamy trzy tryby pracy. Nazwane – Stała Temperatura. Gorący Wiatr i Naturalny Wiatr. Na rączce znajduje się główny włącznik, który przesuwamy do góry i załącza się 1 tryb pracy suszarki. Generuje się ciepłe powietrze. Następnie przyciskamy guziczek u góry i zmieniamy na tryb Turbo wraz z ciepłym powietrzem. Każda zmiana to podświetlenie wybranego trybu. Szczerze, ten tryb jest bardzo mocny. Następnie gdy przyciśniemy raz jeszcze to pozostajemy w trybie Turbo ale powietrze zmienia się na chłodniejsze – Naturalny Wiatr.

Test.

Ja gdy testowałem suszarkę to myślałem że pozbędę się wszystkich moich włosów 🙂 Moc jest naprawdę duża i śmiesznie wygląda jak po jonizacji włosy „mi stoją” xD

Ok. Dałem do sprawdzenia osobom bardziej kompetentnym. O to ich wnioski:

– włosy są proste,

– włosy są gładkie,

– jest trochę ciężka,

– nie nagrzewa się.

Teraz ja. Ze względu na to że również pomagam w suszeniu córce włosów jestem zadowolony że jest ten tryb Turbo z chłodniejszym powietrzem, nazwany Naturalnym Wiatrem, ponieważ wcześniej miałem zawsze do słuchania że już koniec tata, za ciepło, itp….

Teraz jest to przyjemne powietrze w odczuciu temperatury względem standardowego ciepła wytwarzanego ze standardowej suszarki. Zapewne samo suszenie będzie trwało troszkę dłużej niż w trybie ciepła.

Główne cechy:
• Duża moc, która zapewnia silny przepływ powietrza,
• 3 tryby pracy do wyboru,
• Przewód zasilający z PVC o długości 1,7m,
• Częstotliwość napięcia 220 V / 50 Hz,
• Moc znamionowa 1800 W.

Prędkość „wiatru” w suszarce SOOCAS H3 to 14,6 m/s. Maksymalne stężenie jonów ujemnych to 173 x 10 ^ 5 jonów ujemnych na cm3. Suszenie powinno trwać około 5 minut. Temperatura trybu stałej pracy to 57 stopni. Aluminiowa obudowa.

Waga to 600 gram. Wymiary 15.80 x 7.50 x 24.30 cm. Zawartość opakowania: 1x suszarka do włosów, 1 x końcówka, 1 x worek do przechowywania, 1 x chińska instrukcja obsługi.

Podsumowanie.

Ta suszarka pomoże Ci mieć zdrowe i piękne włosy. Obrotowy, długi i płaski kształt otworu wylotowego powietrza umożliwia kształtowanie włosów zgodnie z własnymi upodobaniami. Moc znamionowa 1800 W to właściwa moc do szybkiego suszenia włosów bez uszkodzeń. Jony ujemne o wysokiej koncentracji utrzymują twoje włosy nawilżone i jedwabiste a także redukują ich rozdwajanie.

Jeśli dbasz o włosy to uważam że dobrym pomysłem jest ich ochrona. Teraz możesz ją zapewnić. W cenie około 200 zł ma funkcje które mają droższe modele.

Produkt kupiłem w sklepie GearBest <KLIK> za około 50 USD.

Jedyne minusy to brak dyzufora jeśli ktoś używa oraz chińska wtyczka.

 

 


4 Komentarze

Grzegorz · 23 lipca 2018 o 14:03

Czemu piszesz: brak dyfuzora? A co trzymasz na jednym ze zdjęć w ręku? Taka nasadka – to nie dyfuzor?

    miboy · 23 lipca 2018 o 19:04

    Tak to nasadka a dyfuzor jest inny. Dyfuzor jest taki z „wypustkami, bolcami”. Dlatego napisałem że jest tylko nakładka.

    Rafal · 26 listopada 2019 o 01:32

    To nie dyfuzor, to koncentrator

A. · 24 maja 2020 o 09:29

Wszystko pięknie ale kabel gruby i ciężki jak do odkurzacza

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.