W domku mam już kilka lampek LED. Nie miałem jeszcze takiej która pełni rolę również rolę ładowarki do telefonu.

Tak, ta lampka ma wejścia USB oraz Micro USB do naładowania telefonu lub urządzeń które można podłączyć poprzez te porty. Sama lampka nie jest Smart, czyli nie połączymy ją z innymi urządzeniami ani z aplikacją Mi Home poprzez BT ani Wi-Fi.

Ale co mi się w niej podoba? To że ma również wbudowaną baterię czyli jest mobilna. Możemy regulować natężenie światła oraz barwę – zimną lub ciepła. No i to ładowanie innych urządzeń. Albo nawet funkcją powerbanka. Sama lampka jest mniejsza niż tą co opisywałem wcześniej. Przez co dla niektórych to wada a dla innych zaleta. Zależy czy chcemy jej używać na biurku czy jako lampkę nocną. Na tle mojej sypialni jej wygląd jest minimalistyczny i przez to pasuje elegancko 🙂

Ok. Mały kartonik doszedł do mnie w około 3 tygodnie.

Otwieram kartonik. Lampa jest „idealnie” wpasowana w styropian.

Od dołu.

Wersja Russian – to tylko instrukcja. W zestawie również kabelek do ładowania USB – USB.

Instrukcji ciąg dalszy.

Oraz informacje na naklejce od dołu podstawy. Również w języku rosyjskim.

Tak wyglądają porty. 2 USB (2.1A)do ładowania urządzeń i Mirco USB do podłączenia lampy.

A tak wygląda sama lampa w całej okazałości. Z przodu na obudowie mamy włącznik dotykowy ON/OFF. Wystarczy lekko musnąć palcem i już się włącza/wyłącza. Jeśli chcemy zmienić natężenie światła to przytrzymujemy włącznik.

Pole „pracy” nie jest duże ale w zupełności wystarcza w nocy.

Informacje

Wymiary to 11.00 x 11.00 x 38.00 cm a waga 600 gram. Praca w 100-240V. Brak promieniowania UV, niebieskiego światła. Dioda LED o temperaturze 4000K. 8 godzin pracy lampki na wbudowanej baterii 4000 mAh. Zapamiętywanie ostatniej swojej pracy lampy, czyli gdy ją wyłączysz z wybranym swoim natężeniem i wciśnie się ON to ponownie to powróci do poprzedniej pozycji świecenia. Ruchomy pałąk. U1 ma wskaźnik oddawania barw do 83, dzięki czemu kolory są żywe.

Kupiłem ją w sklepie Joybuy w cenie około 20 USD. I to jest najlepsza cena. Ja kupiłem wersję Russian ponieważ w momencie zakupu nie było English. Jest również dostępna w sklepie GearBest za około 30 USD.

Moim zdaniem w tej cenie do sypialni super ale na biurko to wg mnie ciut za słaba.

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.