Pilotki, tak je potocznie nazywają.

To już trzecie moje podejście do marki TUROK STEIHARDT która tworzy dla Xiaomi.

Ten model różni się od poprzednich tym że mają soczewki w kolorze złotym, odbijające otaczający nas świat.  Kupując je oczywiście nie zawiodłem się. Jakość przede wszystkim.

Podstawa to Nylonowe Soczewki, już je wcześniej opisywałem,. Przypomnę, ukazują według mnie świat tak jakby w HD. Kolory oraz detale.

Dziś testowałem w czasie jazdy samochodem „zwykłe przeciwsłoneczne” i te Nylonowe. Wcześniej nie korzystałem z okularów przeciwsłonecznych w czasie jazdy ponieważ nie mogłem. Źle widziałem.

Teraz po nastu minutach moja decyzja jest taka że już mogę :).

Piszę to szczerze. Gdyby tej firmy okulary nie różniły się od innych, to  napisałbym o tym. Wiem że te są warte swojej ceny. Polecam ich zakup.

Paczka przyszła w około 3 tygodnie. Ostatnio dużo zamawiam przez pocztę belgijską ponieważ mają bardzo krótki czas dostawy z Chin/HK. Wartość na pacze była ciut niższa.

W środku była kartonik. Tym razem w całości 🙂

A w kartoniku było jeszcze jedno pudełko.

A w nim trójkątny pokrowiec.

Sezamie otwórz się 🙂

Standard. szmatka, ulotka, informacja.

A tak się prezentują.

Wszystko spasowane.

Powłoka Nylonowa.

Dane

Okulary przeciwsłoneczne są wyposażone w ramki ze stali nierdzewnej i nylonowe soczewki chroniące przed promieniowaniem UV. Mają podwójny metalowy mostek nosowy który nie przeszkadza w ich noszeniu. Szerokość soczewek to: 60 mm a szerokość okularów to 145 mm. Wysokość soczewki to 52 mm a długość boczna to 15 cm zakończona również silikonem. Waga to 18 gram. Ochrona przed UVA, UVB. Stal 304H żaroodporna. Występują w 3 kolorach.

Ja swoje kupiłem tu za pół ceny ponieważ koledzy z GB Kupony Polska wrzucili post gdzie jednego dnia kosztowały tylko 19 USD a teraz 39.

Fajne 🙂


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.