Xiaomi to nie tylko z urządzenia Smart. W swojej ofercie ma coraz więcej produktów które mają dotrzeć do wymagających użytkowników. Wielu z nich ma potrzebę naprawić we własnym zakresie urządzenia gospodarstwa domowego takie jak zegarki kwarcowe, kamery, radia, komputery, telefony komórkowe, drony itp.

Xiaomi o tym pomyślało i we współpracy z firmą Wiha wypuściło na rynek zestaw 24 profesjonalnych bitów.

Firma Wiha jest jednym z największych na świecie producentem narzędzi ręcznych do użytku profesjonalnego w przemyśle i handlu z siedzibą w szwarcwaldzkim Schonach. Już od 70 lat nazwa Wiha kojarzy się z innowacyjnymi narzędziami najwyższej jakości w kategorii wkrętaków, narzędzi dynamometrycznych, kluczy trzpieniowych, bitów, młotków z miękkim obuchem, szczypiec, narzędzi pomiarowych i węży przegubowych. Liczne wyróżnienia ugruntowują pozycję firmy jako lidera w kwestii funkcjonalności i stylistyki. W tym modelu mamy bity poddane odpowiedniej obróbce i hartowaniu, wzmocnionego stopu Сr-V, oznaczanego przez producentów stali jako S2.

Produkt przychodzi w takim opakowaniu.

Z tyłu.

Obudowa jest wykonana z aluminium antykorozyjnego.

Ostrzeżenie

U góry obudowy mamy „włącznik” dzięki któremu otwiera się zestaw.

Po naciśnięciu „odskakuje”.

Teraz przed nami zestaw.

Bity Phillips (PH000 / PH00 / PH0 / PH1 / PH2), Hex (H1.5 / H2.0), Torx (T2 / T3 / T4 / TR5 / TR6 / TR8 / TR10 / TR15), szczelinowy (1,5 / 2.0 / 3.0 / 4.0), Spanner U2.6, Tri-wing 3, Pozi (P2 / P5), Trójkątne 2.3 o twardości 60HRC.

Każdy ma swoje oznaczenie na obudowie jak i własne.

Podstawa w której są bity jest magnetyczna więc dobrze się w niej trzymają.

Wymiary zestawu to 16.80 x 6.70 x 1.70 cm a waga to 300 gram

Kupiłem tu Xiaomi Wiha z GearBest z kuponem z GearBest Kupony Polska  za około 20 USD

Polecam 🙂

 

Kategorie: Recenzja

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.