W dobie FIT każdy chciałby kontrolować swoją wagę. Teraz Xiaomi wypuściło nową wersję inteligentnej wagi która zmierzy nam oprócz samej wagi ciała dodatkowo 9 innych współczynników związanych z naszym ciałem takie jak: BMI, wagę, masę mięśniową, podstawową przemianę materii, masę kości, masę wody, poziom i masę tłuszczu.

W aplikacji Mi Fit po polsku – 
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.hm.health&hl=pl 
możemy dodać aż 16 osób które kontrolują swoje pomiary. Dane są zapisywane i archiwizowane aby móc przeglądać swój postęp. Połączenie następuje poprzez Bluetooth 4.0 dla Androida od wersji 4.4 i iOS od wersji  8.0 i działa w czasie rzeczywistym.

Ma wbudowany wyświetlacz LED który jest ukryty i w momencie pomiaru pojawia się na obudowie wynik. Waga wykonana jest z wysokiej jakości materiału ABS.  Jest bardzo cienka, ma niecałe 1,5 cm. Pomiar aż do 150 kg. Działa na 4 bateriach typu AAA.

Jak zainstalujemy aplikację Mi Fit (jeśli robimy to pierwszy raz musimy się zarejestrować) to dodajemy nowe urządzenie (bluetooth musi być włączony). Dodajemy osobę. Stajemy na wadze – bez skarpet. Otrzymujemy wynik i w aplikacji zmieniamy na kg.

Teraz mamy już podgląd na nasz wynik ważenia w kg. Musimy odczekać jeszcze ażeby 4 kreski pod wynikiem wagi się połączyły wtedy otrzymujemy wyniki naszego BMI:

Waga zapamiętuje nasze wyniki w aplikacji i w chmurze dlatego miejmy włączony internet w telefonie lub WiFi.

Jeśli chcemy to możemy zrobić zrzut danych do telefonu lub przesłać je np. na FB lub inne media społecznościowe.

Zdjęcia z aplikacji:

 

Fotki urządzenia:

 

Film:
Klik – film

Kupiona tu:

Smart Scale 2 Magazyn China za około 45 USD

Dostępna również z Magazynu w Polsce:

Smart Scale 2 Magazyn PL

Smart Scale 2 Magazyn Czechy

Kategorie: Recenzja

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi