Trochę światła Smart?

Przedstawiam Xiaomi Smart LED Yeelight taśma. Pasek -taśma- ma 2 m długości i jest podłączony do gniazdka. Od wewnętrznej strony jest taśma 3M do zamontowania/przyklejenia w każdym miejscu. Działa na WiFi lub kontrolę poprzez sieć komórkową albo z włącznika który jest połączony z paskiem. Mamy wybór 16 MLN kolorów oraz dedykowanych scen włączanych np. czasowo.

Jeśli korzystamy z aplikacji Mi Home to możemy połączyć pasek z wieloma innymi urządzeniami ze . Jeśli np. wchodząc do domu zostaniemy wykryci przez Smart Czujkę Ruchu to włączymy światło. Jeśli połączymy ze SMART SWITCHEM to kontrolujemy poprzez ustawienia nasze na klawiszu. Ukazane jest to filmiku. Jeśli nie potrzebna nam kontrola poprzez Mi Home to instalujemy aplikację Yeelight i tam również mamy możliwość zmiany ustawień. Nowością to kontrola poprzez Amazon Alexa ale wciąż bez obsługi naszego języka. Na ifttt.com również możemy wprowadzić swoje ustawienia.

 

 

 

Kupiłem tu za około 29 USD:

Yeelight LED – Magazyn China

Magazyn w Polsce :

Yeelight LED – Magazyn PL

 

Sam posiadam 4 sztuki :) Szczerze polecam.

Kategorie: Recenzja

4 Komentarze

Marcin · 1 listopada 2018 o 17:37

Czy ten pasek można docinać do własnych potrzeb?

Bocian · 23 lutego 2019 o 16:21

Cześć witam,

chciałbym się zapytać co to za smart switch którego użyłeś do kontroli pasków. I ciutek bardziej techniczne pytanko czy jest możliwość podłączenia dwóch pasków Yeetlight to jednego kontrolera i wtyczki? W sensie nie przedłużamy jeden pasek tylko mamy dwa paski które chciałbym poprowadzić w różne kierunki. Albo może jakiś spliter?

  miboy · 25 lutego 2019 o 10:19

  Hej,
  ja mam starszą wersję, nowa wersja działa tak, że możesz jedynie przedłużyć istniejący pasek o tyle ile chcesz. Innego sposobu nie widziałem.
  Pasek jest na magazynie w Polsce:
  tylko jego można przedłużać – nowy pasek led magazyn Polska
  a tu jest dokładany pasek – dokładany pasek led 1 m

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.