Małe a przydatne 🙂

Dziś przedstawiam zestaw głośnomówiący wraz z odtwarzaniem naszej ulubionej muzyki oraz ładowaniem naszego smartfona. Wszystko w 1 🙂 Testuję wersję International z aplikacją po EN oraz instrukcją obsługi po angielsku.

Jak to działa? Wystarczy że włożymy urządzenie gniazdka samochodowego, zapali się niebieska dioda i już możemy się połączyć poprzez aplikację z urządzeniem. Ale od początku.

Ważne ! Najpierw sprawdźcie jakie macie gniazdko w samochodzie. Producent już na pudełku ukazał jakie gniazdko jest kompatybilne z urządzeniem.

Kompatybilne:

Kompatybilne

Nie działające:

Każdy sam musi sprawdzić czy w samochodzie jego gniazdko które będzie działać. Przykład auta w którym nie zadziała to Toyota Yaris i VW Caddy a natomiast zadziała w VW Golf 5. Ciekawe 🙂

Ale zakładamy że mamy odpowiednie gniazdko. Wkładamy do gniazdka i zapala się niebieska dioda – wyszukiwanie BT. Ważne – Bluetooth musi być również kompatybilny – BT w wersji 4.2.

Włączamy aplikację:

Radio ustawiamy na wybraną w aplikacji falę radiową. I już gotowe 🙂 Możemy teraz słuchać swojej muzyki z telefonu oraz rozmawiać przez głośnik jednocześnie ładując.

Ciekawostka. Aby rozmawiać przez zestaw głośnomówiący musi być ustawiona wcześniej wybrana częstotliwość a jak chcemy słuchać radia? Trzeba zrobić tak. Musimy zaprogramować w radio wybraną częstotliwość pod klawiszem i wtedy gdy słuchamy stacji radiowych i słyszymy dźwięk dzwonka powiadamiający nas o przychodzącym połączeniu to przełączamy się aby móc porozmawiać.

Testowałem jakość i jestem pod wrażeniem. Daję 4+. Bardzo dobrze słychać osobę która do nas dzwoni oraz nas ale trzeba troszkę głośniej mówić. Urządzenie posiada funkcję Inteligentna redukcja szumów – i działa 🙂

Dane techniczne:

Wejście (ładowarka samochodowa): 12 – 24V
Wyjście (ładowarka samochodowa): 5 V 2.4A
Moc wyjściowa: 20 W łącznie.
Interfejs wyjściowy: podwójny port USB

Kompatybilna z iOS oraz Android od wersji 4.0.

Waga 37 gram, wymiary 5.60 x 2.60 x 2.60 cm

Fotki urządzenia:

Podsumowanie.

Mandat za rozmowę przez telefon w trakcie jazdy samochodem to 200 zł. Roidmi 2 S to 50 zł a że można jeszcze ładować 2 urządzenia przez USB jednocześnie to odpowiedź może być tylko jedna 🙂

Kupiłem go za 15 USD tutaj:

Xiaomi Roidmi 2 -Magazyn China

Kategorie: Recenzja

2 Komentarze

tk · 8 stycznia 2018 o 07:10

Rozumiem, że mając w telefonie Bluetooth 4.1 nie ma się nawet co wygłupiać?

    miboy · 8 stycznia 2018 o 09:42

    W Samsungu S6 z wersją BT 4.1 zadziałało przesyłanie muzyki ale nie chciała się zainstalować apka. Wersja Andka w tym modelu była 4.4.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.