Następna wersja smart żarówki od Xiaomi – tym razem we współpracy z firmą Philips.

Bez problemu dodała się do aplikacji Mi Home – były obawy że po zmianie na Philips Xiaomi tak się nie stanie. Żarówka działa na WiFi (domowe) przez co mamy również kontrolę jej poprzez sieć komórkową. Czyli nie ma nas w domu a załączamy światło 🙂

Funkcje:

Możemy zmieniać jasność, zmieniać barwę jak i również zdefiniować z 4 wbudowanych opcji świecenia – Bright, Warm, TV i Midnight lub ustawić swoją własną, ulubioną. Jest również opóźnienie załączenia – Delay OFF i Timer. Możemy ją połączyć z czujnikiem ruchu od Xiaomi lub Smart Switchem. W aplikacji Mi Home możemy ustawić tak jak ja czyli załączanie w określonej godzinie aby nie świeciła przez cały czas w połączeniu właśnie z czujką ruchu  – tu działa również ze starszymi Xiaomi Bulb – nie ma żadnego problemu z nimi jeśli chcemy połażączyć je w zdefiniowane sceny. Sam plugin żarówki jest w języku angielskim natomiast dodanie jej do scen w aplikacji Mi Home jest w po chińsku. Wystarczy Google tłumacz i możemy działać. Na filmie widać jak działa zmienianie poszczególnych funkcji.

Dane:

Moc: 6.5W, E27, wymiary – 10.91 x 6.05 x 6.05 cm

Ja polecam 🙂

Fotki:

Dodawanie scen w Mi Home

 

Film z dodania do MiHome:

Do kupienia tu za 9,99 USD

Xiaomi Philips Bulb

Kupony zniżkowe na FB : GearBest Kupony Polska
lub Twitter https://twitter.com/GearBestKupony

Polecam 🙂

Kategorie: Recenzja

6 Komentarzy

prosecute · Grudzień 4, 2017 o 6:01 am

I’ѵe ⅼearn a few just right stuff here.
Definiteⅼy worth bookmaгking for revisitіng. I wonder how a lot attemρt you set to create this type of fantastic informative site.

Luk · Marzec 27, 2019 o 9:49 pm

Cześć,

Dziś przeszła zamówiona żarówka identyczna jak ta którą pokazujesz na zdjęciach. Kilkakrotnie próbowałem ją dodać do Mi home, ale się nie udało. Aplikacja na androidzie woła spróbuj ponownie a na Apple prosi o restart żarówki. Jak mogę dodać żarówkę? Czy jest uszkodzona?

  miboy · Marzec 28, 2019 o 4:59 am

  Hej,
  a jaką masz lokalizację? EU czy China?

Grzesiek · Marzec 31, 2019 o 9:08 pm

Mam pytanie odnośnie żarówki co się stanie, jeżeli przyciemnię żarówkę na smartfonie, a następnie wyłączę ją z przełącznika zamiast z aplikacji i włączę ponownie? Czy zapamięta, że była przyciemniona i włączy się z takim ustawieniem?

  miboy · Kwiecień 1, 2019 o 5:28 am

  Hej,
  nie sprawdzę ponieważ od pewnego czasu nie mogę jej dodać ponownie do Mi Home.
  Yeelight mają w ustawieniach taką opcje – Default State – trzeba ją zaznaczyć aby właśnie, po zaniku zasilania zapamiętała ostatnie ustawienia.
  Zerknij czy jest coś podobnego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi