Następna wersja smart żarówki od Xiaomi – tym razem we współpracy z firmą Philips.

Bez problemu dodała się do aplikacji Mi Home – były obawy że po zmianie na Philips Xiaomi tak się nie stanie. Żarówka działa na WiFi (domowe) przez co mamy również kontrolę jej poprzez sieć komórkową. Czyli nie ma nas w domu a załączamy światło 🙂

Funkcje:

Możemy zmieniać jasność, zmieniać barwę jak i również zdefiniować z 4 wbudowanych opcji świecenia – Bright, Warm, TV i Midnight lub ustawić swoją własną, ulubioną. Jest również opóźnienie załączenia – Delay OFF i Timer. Możemy ją połączyć z czujnikiem ruchu od Xiaomi lub Smart Switchem. W aplikacji Mi Home możemy ustawić tak jak ja czyli załączanie w określonej godzinie aby nie świeciła przez cały czas w połączeniu właśnie z czujką ruchu  – tu działa również ze starszymi Xiaomi Bulb – nie ma żadnego problemu z nimi jeśli chcemy połażączyć je w zdefiniowane sceny. Sam plugin żarówki jest w języku angielskim natomiast dodanie jej do scen w aplikacji Mi Home jest w po chińsku. Wystarczy Google tłumacz i możemy działać. Na filmie widać jak działa zmienianie poszczególnych funkcji.

Dane:

Moc: 6.5W, E27, wymiary – 10.91 x 6.05 x 6.05 cm

Ja polecam 🙂

Fotki:

Dodawanie scen w Mi Home

 

Film z dodania do MiHome:

Do kupienia tu za 9,99 USD

Xiaomi Philips Bulb

Kupony zniżkowe na FB : GearBest Kupony Polska
lub Twitter https://twitter.com/GearBestKupony

Polecam 🙂

Kategorie: Recenzja

11 Komentarzy

prosecute · 4 grudnia, 2017 o 6:01 am

I’ѵe ⅼearn a few just right stuff here.
Definiteⅼy worth bookmaгking for revisitіng. I wonder how a lot attemρt you set to create this type of fantastic informative site.

    miboy · 4 grudnia, 2017 o 7:38 am

    Only passion can help 🙂

    Pawel · 17 kwietnia, 2020 o 12:41 pm

    Czy zadziała ona z wireless switch bez dokupywania innych akcesoriów ? Tylko ta żarówka i przełącznik.

      miboy · 17 kwietnia, 2020 o 12:58 pm

      Hej. Nie mam już produktu więc nie sprawdzę. U mnie działała na czujnik ruchu więc też powinna ze switchem ale głowy nie daję, bo nie wiem na jakiej wersji się zatrzymała.

Luk · 27 marca, 2019 o 9:49 pm

Cześć,

Dziś przeszła zamówiona żarówka identyczna jak ta którą pokazujesz na zdjęciach. Kilkakrotnie próbowałem ją dodać do Mi home, ale się nie udało. Aplikacja na androidzie woła spróbuj ponownie a na Apple prosi o restart żarówki. Jak mogę dodać żarówkę? Czy jest uszkodzona?

    miboy · 28 marca, 2019 o 4:59 am

    Hej,
    a jaką masz lokalizację? EU czy China?

Grzesiek · 31 marca, 2019 o 9:08 pm

Mam pytanie odnośnie żarówki co się stanie, jeżeli przyciemnię żarówkę na smartfonie, a następnie wyłączę ją z przełącznika zamiast z aplikacji i włączę ponownie? Czy zapamięta, że była przyciemniona i włączy się z takim ustawieniem?

    miboy · 1 kwietnia, 2019 o 5:28 am

    Hej,
    nie sprawdzę ponieważ od pewnego czasu nie mogę jej dodać ponownie do Mi Home.
    Yeelight mają w ustawieniach taką opcje – Default State – trzeba ją zaznaczyć aby właśnie, po zaniku zasilania zapamiętała ostatnie ustawienia.
    Zerknij czy jest coś podobnego.

    Petro · 5 grudnia, 2019 o 5:34 pm

    Zaświeci Ci się normalnie na maxa, nie zapamiętuje ostatniego stanu. Ciągle miałem z tym problem bo pół rodziny nie mogło się przestawić ze starego wyłącznika na smart. W końcu chcąc nie chcąc zlikwidowałem klasyczny 🙂

Robert · 10 stycznia, 2020 o 6:35 pm

Mógłbyś dodać nowy filmik z aktualną aplikacją mi home i dodawaniem żarówek bo rzeczywiście jest problem.

    miboy · 10 stycznia, 2020 o 7:02 pm

    Hej. Nie mam już jej. Recenzja była jeszcze przed miboyem. Czyli ponad 3 lata temu a ona już padła.