Następna wersja smart żarówki od Xiaomi – tym razem we współpracy z firmą Philips.

Bez problemu dodała się do aplikacji Mi Home – były obawy że po zmianie na Philips Xiaomi tak się nie stanie. Żarówka działa na WiFi (domowe) przez co mamy również kontrolę jej poprzez sieć komórkową. Czyli nie ma nas w domu a załączamy światło 🙂

Funkcje:

Możemy zmieniać jasność, zmieniać barwę jak i również zdefiniować z 4 wbudowanych opcji świecenia – Bright, Warm, TV i Midnight lub ustawić swoją własną, ulubioną. Jest również opóźnienie załączenia – Delay OFF i Timer. Możemy ją połączyć z czujnikiem ruchu od Xiaomi lub Smart Switchem. W aplikacji Mi Home możemy ustawić tak jak ja czyli załączanie w określonej godzinie aby nie świeciła przez cały czas w połączeniu właśnie z czujką ruchu  – tu działa również ze starszymi Xiaomi Bulb – nie ma żadnego problemu z nimi jeśli chcemy połażączyć je w zdefiniowane sceny. Sam plugin żarówki jest w języku angielskim natomiast dodanie jej do scen w aplikacji Mi Home jest w po chińsku. Wystarczy Google tłumacz i możemy działać. Na filmie widać jak działa zmienianie poszczególnych funkcji.

Dane:

Moc: 6.5W, E27, wymiary – 10.91 x 6.05 x 6.05 cm

Ja polecam 🙂

Fotki:

Dodawanie scen w Mi Home

 

Film z dodania do MiHome:

Do kupienia tu za 9,99 USD

Xiaomi Philips Bulb

Kupony zniżkowe na FB : GearBest Kupony Polska
lub Twitter https://twitter.com/GearBestKupony

Polecam 🙂

Kategorie: Recenzja

2 Komentarze

prosecute · Grudzień 4, 2017 o 6:01 am

I’ѵe ⅼearn a few just right stuff here.
Definiteⅼy worth bookmaгking for revisitіng. I wonder how a lot attemρt you set to create this type of fantastic informative site.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Przejdź do paska narzędzi