Każdy z nas lubi jasny i biały uśmiech. Pomoże nam w tym szczoteczka SOOCAS X3. Tym razem Xiaomi współpracuje z Philips. Jest to druga wersja szczoteczki. Pierwsza ma kolor biały.

SOOCAS X3 czyści zęby i dziąsła, ma je również wybielać oraz zapobiegać próchnicy zębów. Usuwa płytkę i kamień nazębny oraz plamy po kawie.

Szczoteczka posiada 4 tryby pracy:

  1. Tryb czysty – ma szybko eliminować resztki jedzenia i bakterie.
  2. Tryb delikatny – zapewnia skuteczność czyszczenia oraz ma działanie pielęgnacyjne dla wrażliwych zębów. Tryb dla początkujących.
  3. Tryb opieka dziąseł –  ma funkcję masażu, dając Ci bardziej komfortowe szczotkowanie i nadaje się do bardzo wrażliwych zębów.
  4. Tryb wybielania  – może skutecznie wyeliminować herbatę, papierosy, kawę i inne plamy, i jest odpowiedni dla osób potrzebujących głębokiego czyszczenia.

Szczoteczka jest wraz ze stacją ładowania. I tam powinna pozostać.

Wymiary:

19.30 x 2.40 x 2.40 cm

Waga:

123 gram

Producent opisuje  długi czas pracy  poprzez wbudowaną baterię litowo-jonowa 1000 mAh. Czas ładowania wynosi około 16 godzin, czas użycia wynosi około 25 dni. Szczoteczka jest wodoodporna – IPX7. W aplikacji Mi Home po podłączeniu jej przez BT można zobaczyć informacje takie jak – stopień czyszczenia, stan baterii i czas wymiany głowicy.  Jest też dedykowana aplikacja w GP i sklepie App Store. jednak nie jest dostępna dla użytkowników Androida. Producent opisuje że produkt posiada język Ukraiński, rosyjski, chiński uproszczony, angielski, koreański – natomiast w aplikacji Mi Home jest pół na pół chiński i angielski.

Proces parowania z aplikacją ukazałem obrazkowo poniżej. W skrócie po włączeniu szczoteczki dodajemy ją tak jak inne produkty w aplikacji Mi Home ale najpierw musimy ją podłączyć do prądu i włożyć do bazy – wtedy włączy się w niej BT . W naszym telefonie też musimy połączyć się ze szczoteczką poprzez znalezienie jej jako nowe urządzenie BT.

Dla mnie to nowość więc wyników czyszczenia jeszcze nie mam ale za jakiś czas przedstawię je w oddzielnym wpisie. Mam też nadzieję że będę miał ładniejszy uśmiech 😉

Tip: Szczoteczka wibruje co 30 sekunda i włącza się jeśli mamy ustawiony czas pracy na 2 lub 2,5 minuty

Produkt kupiłem tu w sklepie GearBest za 56,99 USD + 2,55 USD za opcję wysyłki DPD bez VAT do PL  -Priority Line. Teraz cena około 40 USD z wysyłką z magazynu w POLSCE !

Link – Xiaomi Soocas X3 – magazyn China

Xiaomi Soocas X3 – magazyn Polska

Kupony zniżkowe na FB : GearBest Kupony Polska
lub Twitter https://twitter.com/GearBestKupony

EDIT:

Jest aplikacja w języku EN. Pobieramy:

https://apkpure.com/soocas/com.soocare.international

Po instalacji wchodzimy w ustawienia w telefonie. Dalej – zainstalowane aplikacje. Odszukujemy aplikację. dajemy uprawnienia na wszystko. Po tym zabiegu mamy aplikację po EN 🙂

Fotki:

Parowanie:

Film:

 

 

Kategorie: Recenzja

6 Komentarzy

Piotr · 7 stycznia 2018 o 23:20

aplikacja ze strony https://apkpure.com/soocas/com.soocare.international zawiera w sobie trojana proszę nie polecać czegoś takiego

Karolina · 24 stycznia 2018 o 15:08

Nie mogę założyć konta. Nie dostaje SMS weryfikacyjnego. Jest jakiś sposób?

Meciasek · 10 sierpnia 2019 o 07:57

Dodam swoje 2 grosze.
Szczoteczka Soocas X3 2. generacji zamówiona z Gearbest i otrzymana w grudniu 2017.
Używana od tego czasu codziennie po 2/3 razy.
Prawie dwa lata i już szczoteczka nadaje się na śmietnik; nie chce się włączyć, a jak już się włączy to 1-2 sekundy i się wyłącza.
Update Firmware nie pomógł.

    miboy · 10 sierpnia 2019 o 19:11

    O ciekawa informacja. Dzięki za info. Mi się nie udało tak długo jej używać. Jednakże poleciłem czarną mojej przyjaciółce, która ma ją 2 lata. Od sierpinia 2017. Myje jakieś 4 razy dziennie (bardzo dba o higienę jamy ustnej) i nic się nie dzieje. Nawet ją namawiałem kilka razy na zmianę ale wciąż twierdzi że nie. Nie jest to jakaś reklama produktu ale najwidoczniej te pierwsze może jakoś lepiej działają. Chociaż spotkałem się z głosami że sam przycisk przeciekał i szczoteczka umierała po 2 miesiącach – przeważnie w białych.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.