UPDATE z 10.08.2018 – POBIERAMY NAJNOWSZY MI FIT KTÓRY ZMIENIA FIRMWARE NA PL

POBIERZ MI FIT <KLIK>

 

EDIT – FIRMWARE NAJNOWSZE TO 1.2.0.8 – JEŚLI NIE DZIAŁA POGODA TO PROSZĘ WGRAJ Mi Fit Z LINKU NA DOLE OPISU LUB TĄ WERSJĘ – Mi Fit 3.4.1

Jeśli nie działa tym sposobem to wgraj MIFIT MOD+PLFIRMWARE.apk <KLIK> Zmodyfikowany Mi Fit sam wgra polski firmware w wersji 1.2.0.9 😉

Już jest możliwość wgrania firmware z językiem polskim stworzona przez osoby z francuskiego działu rozwoju programów na Mi Band 3.

Oryginalny wpis zerknij tutaj

Sama podmiana nie jest trudna. Opiszę ją krok po kroku

Działamy.

W ramach pewności naładuj opaskę na 100% i telefon też żeby miał ciut baterii 😉

1Pobierz pliki z dysku <klik> na telefon bądź komputer i prześlij do pamięci urządzenia.

2. Instalujemy pierwszy plik czyli apkę Gadgetbridge.

3. Dajemy uprawniania.

4. Lista zmian.

 

5. Ja już miałem sparowany z apką więc u Ciebie może być inaczej z pierwszym połączeniem. Wciśnij +

Zacznie się wyszukiwanie opaski. Jak znajdzie to wciśnij na nią.

 

6. Klikamy na Mi Band 3.

7. Łączenie.

8. Połączony.

9. INSTALACJA FIRMWARE

Wciśnij pobrany Firmware. Zostaniesz zapytany czy otworzyć przez Instalator FW/Aplikacji. Potwierdź. Teraz spyta o instalację. Potwierdzamy.

Nastąpi aktualizacja. Na opasce będzie również procentowe info o przebiegu procesu.

Gdy się zakończy to mamy już PL 🙂

Za zakończeniu możemy pozmieniać na własne ustawienia.

INFO 

Po zakończonym procesie aktualizacji FIRMWARE można korzystać wyłączyć ten program i korzystać tylko z Mi Fit 🙂

Apka działająca Mi Fit – od użytkownika b4s1l z miuipolska <KLIK>

Trzeba zrestartować telefon i SMS jest już widoczny 🙂

Film z językiem PL.

Fotki.

 

 

 

Nie sugeruj się że mam ikonkę Mi Band również. Wciąż prowadzę testy 😉

Mi Band 3 kupiłem tu za około 33 USD – <KLIK>

Wszelkie modyfikację firmware ponosisz na swoją odpowiedzialność.


102 Komentarze

zbart · Czerwiec 29, 2018 o 7:28 am

Dziękuję za recenzję. Czy próbowałeś angielskiego fw ? Ciekaw jestem czy w wersji z jęz. angielskim powiadomienia i SMS-y wyświetlają się prawidłowo ?

    miboy · Czerwiec 29, 2018 o 9:04 am

    Hej,
    Tak próbowałem ale był ten sam efekt.
    To wina Mi Fit. Musi być update i wtedy wszystko powinno działać.
    Połączenia już pokazuje. Messenger również. Sms – wciąż nie.
    Trzeba poczekać lub poszukam jakiegoś moda na Mi Fit 🙂

zbart · Czerwiec 29, 2018 o 2:46 pm

Dziękuję za odpowiedź. Ja czekam na zamówionego mibanda 3, więc nic jeszcze nie mogę testować i dopytuję, by być na bieżąco. Dziś zaktualizowałem apkę, którą używam do mibanda 3 – Tools& Mi Band – pojawiła się w niej obsługa Miband 3. Korzystasz może z tej aplikacji ? Możliwe, że obsługuje ona już poprawnie powiadomienia i SMS-y

    miboy · Czerwiec 29, 2018 o 5:17 pm

    Hej,
    mam ją wykupioną, sprawdzę 🙂

Robert · Czerwiec 30, 2018 o 2:01 pm

Punkt 1 opisu czy pobrane pliki kopiujemy do mi banda?

    miboy · Lipiec 2, 2018 o 6:07 am

    Na komputer/laptop aby móc zainstalować/przenieść na telefon

Fred · Lipiec 2, 2018 o 9:28 pm

zainstalowałem polski firmware, działał pięknie do dziś 🙁 Mi Fit zaktualizował się, a potem wymusił aktualizację firmware i znowu jest po chińsku!

    miboy · Lipiec 3, 2018 o 7:17 am

    A czy miałeś tego MODA Mi Fit?

      Fred · Lipiec 3, 2018 o 7:22 am

      Nie, polski firmware wgrywałem na telefonie z androidem (nawet nie miał zainstalowanego Mi Fit), a opaskę synchronizuję na codzień z Mi Fit na iphone 8. Próbowałem znowu wgrać polski soft, skutecznie, ale po ponownej synchronizacji na japku wróciło znowu do chińszczyzny 🙁

        miboy · Lipiec 5, 2018 o 8:47 am

        W folderach dodałem nowy Firmware PL

        Iwona · Sierpień 21, 2018 o 1:48 pm

        hej, a masz wszystkie powiadomienia na opasce z iphona?

Myk · Lipiec 5, 2018 o 1:38 pm

Czy mogę używać innej aplikacji niż mi fit? Robi mi odrazu po zainstalowaniu aktualizacje i chiński język .Obecnie w stanie polskim jest napisane „połącz z APK aby uaktualnic”

    miboy · Lipiec 5, 2018 o 3:19 pm

    Miałem dziś to samo. Odinstaluj Mi Fit. Zainstaluj z GP. Pobierze się mała aktualizacja. Zainstaluj z mojego dysku ten MOD Mi Fit.

Dan · Lipiec 5, 2018 o 2:06 pm

U mnie po aktualizacji pokazuje na wyświetlaczu ciągle połącz z apk w celu aktualizacji i teoretycznie jest podłączona ale cały casz ten sam komunikat jakiś pomysł

    miboy · Lipiec 5, 2018 o 3:23 pm

    Miałem dziś to samo gdy wgrałem nową wersję. Odinstaluj Mi Fit. Zainstaluj z GP. Pobierze się mała aktualizacja. Zainstaluj z mojego dysku ten MOD Mi Fit.
    Dodatkowo można pobrać i zainstalować nowy apk w wersji 0.27 – dodany do dysku

Fred · Lipiec 6, 2018 o 5:28 pm

nowy firmware działa, po połączeniu z Mi Fit system NIE próbuje na siłę aktualizować opaski do wersji chińskiej! Jest super.

Diez · Lipiec 7, 2018 o 7:40 pm

Dasz linka do tego moda do mifit? Bo albo go nie ma w artykule, albo jestem ślepy XD

    miboy · Lipiec 9, 2018 o 9:33 am

    INFO

    Po zakończonym procesie aktualizacji FIRMWARE można korzystać wyłączyć ten program i korzystać tylko z Mi Fit

    Apka działająca Mi Fit – od użytkownika b4s1l z miuipolska

    Trzeba zrestartować telefon i SMS jest już widoczny
    proszę zerknij na link od użutkownika ab4s1l

Looper · Lipiec 9, 2018 o 10:25 am

Link nie działa.
Do mi fit’a

szpilex · Lipiec 9, 2018 o 6:42 pm

że tak sie spytam jak włączyć instalowanie firmware ? mam połączaną opaskę i co teraz ?

    miboy · Lipiec 9, 2018 o 7:29 pm

    Proszę wg instrukcji. Ściągamy apkę, instalujemy. Ściągamy na telefon firmware i się spyta apka czy ma zainstalować.

maxxxx · Lipiec 12, 2018 o 9:40 am

Co jeśli za pierwszym razem zainstalowało mi się chińskie firmware a teraz nic mi nie wyskakuje jak w poradniku by zaktualizować na polski firmware?

    miboy · Lipiec 12, 2018 o 11:50 am

    Hej. Ad 1 – zainstalowane GB a ściągnięty plik firmware tak? Wgrany firmware i jest wciąż CN?
    Ad 2 – tak jak pisałem są błędy w firmware i trzeba poczekać na stabilniejszą wersję 😉

maxxxx · Lipiec 12, 2018 o 9:47 am

Jeszcze jedno pytanie, dlaczego w Twoim programie pokazuje mi głęboki sen ponad 2h a na mi fit około godziny?

GP · Lipiec 13, 2018 o 12:47 pm

Witam. Jak uruchomić instalację firmware. Bo po naciśnięciu pisze mi że nie mam aplikacji otwierajacej tego typu pliku. Szukaj w sklepie Play.

    miboy · Lipiec 13, 2018 o 3:16 pm

    Hej,
    Najpierw zainstaluj program Gadgetbridge. Wtedy on wgrywa firmware.

      GP · Lipiec 14, 2018 o 10:42 pm

      Ten komunikat wyskakuje po zainstalowaniu tej apki Gadgetbridge. Znajduje opaskę, połączy się. Ale żadnej aktualizacji nie robi

        miboy · Lipiec 15, 2018 o 10:09 am

        Ale robisz na Andku czy IOS?
        Gdy jest na Andku – ściągasz z mojego dysku najnowszy Gadgetbridge (Update). Instalujesz. Wtedy ściągasz najnowszy firmware. Gdy z pliku gdzie jest zapisany to wciskasz go i zaczyna pytać czy chcesz użyć Gadgetbridge do jego instalacji.
        Jakby co pisz na PW.

czestermo · Lipiec 13, 2018 o 4:57 pm

które Gadgetbridge z tego folderu zainstalować?

    miboy · Lipiec 14, 2018 o 9:19 am

    Zmieniłem nazwę na Update Gadgetbridge – to ten nowy.

masterchef · Lipiec 19, 2018 o 11:58 am

Pomimo restartu telefonu nadal nie widzę SMS. Można temu jakoś zaradzić?

    miboy · Lipiec 19, 2018 o 7:03 pm

    Wgraj tą nową zmodowaną Mi fit i w ustawieniach SMS zezwól na odbiór.
    Dziś będzie recka Mi Band i fotki z tej opcji.

      Łukasz · Lipiec 25, 2018 o 7:06 pm

      Nie mogę zalogować się do aplikacji Mi Fit, ani do tej zmodyfikowanej ani do oficjalnej. Konto Mi kręci i kręci i wywala komunikat nie udało się zalogować. Przez Google ani Facebooka też nie działa. Jakiś pomysł? Samsung s8 Android 8

        miboy · Lipiec 25, 2018 o 7:41 pm

        Hej, dziś coś nie działa właśnie. Mi Home też co jakiś czas ma takie zwiechy. Trzeba przeczekać.

          Łukasz · Lipiec 25, 2018 o 8:18 pm

          Dzięki za odpowiedź, w takim razie czekam

          miboy · Lipiec 26, 2018 o 4:55 am

          Już jest ok 🙂

Łukasz · Lipiec 26, 2018 o 6:08 am

Udało mi się rano zalogować ale miałem oficjalną apkę i zmieniłem na tą która jest na końcu tutoriala. I teraz znowu utknąłem na logowaniu. Próbowałem inne wersje apki i jest to samo. Nic, będę cierpliwie próbował

    miboy · Lipiec 26, 2018 o 7:59 am

    U mnie właśnie ta „zmieniona” działa, wyczyść dane aplikacji Mi Fit w ustawieniach

      Łukasz · Lipiec 26, 2018 o 12:11 pm

      Poszło logowanie przez apke z linku, smsy są ale nie ma caller id. Pokazuje i wibruje połączenie ale nie wyświetla nazwy dzwoniacego.

        miboy · Lipiec 26, 2018 o 1:01 pm

        Potwierdziłeś z ustawieniach Mi Fita – zgoda na odczyt kontaktów. Ewentualnie a ustawieniach telefonu – apki i tam też zgoda. Dodatkowo restart telefonu.

          Łukasz · Lipiec 26, 2018 o 3:15 pm

          Zmieniłem na inną wersję zmodyfikowanego Mi fit, zgoda na kontakty, problem z logowaniem. Jakoś się zalogowałem, wszystko działa włącznie z polskimi nazwami pogodowymi. Dzięki za podpowiedź

          miboy · Lipiec 26, 2018 o 6:21 pm

          elegancko 🙂

Tom · Lipiec 26, 2018 o 4:48 pm

„Problem z transferem metadanych firmware’u”, mógłbym się dowiedzieć co robię źle? 🙂

    miboy · Lipiec 26, 2018 o 6:22 pm

    hmm, spróbuj drugiej opcji z modyfikowanym Mi Fit, który sam wgrywa firmware z PL

Greg · Lipiec 26, 2018 o 8:06 pm

Instaluje na różne sposoby, pojawia sie napis PL : „połącz z APK aby uaktualnic” aplikacje łączą się z opaską, synchronizują ale napis na opasce nei znika … nic na niej nie można zrobić … tylko „połącz z APK aby uaktualnic” … „połącz z APK aby uaktualnic” … Rónze wersje MiFit … widza opaske ale nic na opasce sie nie zminia. podłączenie pod oryginalny Mi Fit .. wymusza aktualizacje do hińskiej wersji …. ale za to opaska działa .. widać godzine i opcje …. itp

co jest >>>> ???

    miboy · Lipiec 27, 2018 o 4:23 am

    Najpierw spróbuj zrobić przez GB, pierwszy firmware, później od razu Mod Mi Fit z nowym firmware, wyłącz telefon i włącz. Tak miałem za pierwszym razem. Innym osobom poszło. Albo pisz na PW.

      Arek · Lipiec 29, 2018 o 9:56 am

      Ten sposób nie działa gdy mi fit zaktualizuje soft do najnowszej aktualnej wersji. Mimo instalacji softa przez GB 1,1 a następnie aktualizacji przez modowaną apke po aktualizacji nadal wyskakuje „połącz z apk aby uaktualnić”. Musi wyjść jakąś łatka na bajnowszy soft. U mnie sposób nie działa. Piszę to bo korzystale z polskiego fw na mb3 lecz coś mnie tknelo by zaktualizować wczoraj mi fit i mimo powrotu do starego softu pl nie ma opcji korzystania z mi band bez akyualizacji do chińskiego softu przez najnowszy mi fit. Instalacja różnych modowanych mi fit nic nie daje.

fev · Lipiec 28, 2018 o 6:08 am

Mam podobnie jak Greg. Cały czas komunikat „połącz z APK aby uaktualnić”. Tylko u mnie nawet na oryginalnym Mi Fit z Google Play komunikat się pojawia. Na wszystkich wersjach aplikacji i wszystkich wersjach fw :/ Paruje się z aplikacją ale nic nie można z nim zrobić tylko widać ten komunikat :// Wszystkie metody wypróbowane :/ Pomóżcie bo póki co mój mi band nadaje się na śmietnik 🙁

    xxSlayeRxx · Lipiec 28, 2018 o 5:57 pm

    Notify & fitnessfor mi band
    pozwala zainstalowac oprogramowanie… instalujesz, wchodzisz w opcje… zaawansowane… dale aktualizuj… kliksz na pobierz najnowsze oprogramowanie… jak pobierze instalujesz z tego programu… masz chinski, ale nie marudzi Ci o update

    xxSlayeRxx · Lipiec 29, 2018 o 6:56 am

    na miui polska jest nowe oprogramowanie, chwilowo smiga 🙂 ale za 2 wersje bedzie trzeba pobrac nowe 🙂

xxSlayeRxx · Lipiec 28, 2018 o 11:21 am

Witam,
Nie mogę podłączyć opaski do GB. Najpierw miałem łączenie.. po chwili nie połączono… teraz mam cały czas łączenie… próbowałem odpinać z mi fita, włączyć wyszukiwania opaski i ciągle to samo (teraz polepszyło się trochę bo teraz mam ciągłe łączenie).
Zainstalowałem moda i pogoda jest po polsku, ale cała reszta po chińsku.

Arek · Lipiec 30, 2018 o 7:55 am

Jeżeli ktoś zaktualizuje soft w mb3 do najnowszej wersji poprzez świeżą apke z marketu to należy pobrać GB i sparowac. Następnie rozlączyć parę w mi fit i odinstalować mi fit. Zrobić downgrade banda do np.softu 1.1Pl. Następnie pobrać najnowszą modowaną apke mifit 3.4.4 i dodać urządzenie. Mi fit sam zaaktualizuje banda do najnowszej pl wersji i gitara. Pozdrawiam.

RAdek · Lipiec 30, 2018 o 8:47 am

Witam a ja skolei mam taka rzecz. wszystko chodzi jezyk zmienia sie na aktualizacja czyli na pl. przechodzi do 100 % resetuje sie i dalej jest hinski krzaczek . moze cos wiadomo . na wiele sposobow probowalem lacznie w wywalaniem mi fit itp …

RAdek · Lipiec 30, 2018 o 3:43 pm

Niestety dalej to samo. po graniu 1.1 i aktualizacji mifit 344 dalej krzaki chinskie mimo ze aktualizacja itp jest po polsku . Jakies jeszcze mozliwe sugestie ??

RAdek · Lipiec 31, 2018 o 9:44 am

Niestety ta apk mifit zawiesza sie na oknie zaloguj do mifit i kreci caly czas napisz chwileczke… przy zmianie na jezyk ang to samo … po 3 dniach prob powoli mi siada …mimo wszystko dziekuje za zainteresowanie i szybkie odpowiedzi

    miboy · Lipiec 31, 2018 o 9:50 am

    Zacznij od początku. Rozparuj opaskę i dodaj do BT. I po kolei, najpierw stary firmware PL i później Mi Fit MOD ten starszy. Może tak?

RAdek · Lipiec 31, 2018 o 9:58 am

Wszystko na 100 sposobow probowalem na rózne jezyki. Wrazenie ze to mifit po aktualizacji przywraca krzaki. Wiele mifit z twojego dyku po prostu albo sie nie chce zalogowac albo wogule odpalic na moim telefonie. moze to wina tele?? No nic dalej probuje. wgrywalem juz chyba wszystko co sie dalo znalesc na polskim necie i com.

Sylwia · Lipiec 31, 2018 o 10:31 am

Po kilkukrotnym instalowaniu mifit w różnych wersjach ciągle wyświetla mi się żeby połączyć by uaktualnić, już nie wiem czego próbować..

RAdek · Lipiec 31, 2018 o 9:09 pm

Witam ponownie. Udalo sie …. po wielu probach i przeklenstwach. Dla wszystkich ktorzy mieli podobny problem. Faktycznie trzeba pilnowac sparowania itp. Wszystko poszlo po wgraniu polskiego softu o numerze 1.2.0.8… Nastepnie mifit o numerze b4s 3.4.2 mb3 pl 1.2.0.9… U mnie wiele aplikacji mifit nie chcialo sie nawet zalogowac. Poszlo dopiero po logowaniu MI czyli trzeba miec konto zalozone na stronie xiaomi. Przez gmail itp niestety nie udawalo sie. Wiec jeszcze raz bardzo dziekuje za zainteresowanie i brak hejtu na stronie … serdecznie Pozdrawiam

    miboy · Sierpień 1, 2018 o 4:39 am

    No i super. A czemu nie pomagać sobie 🙂
    pzdr

Michał · Sierpień 2, 2018 o 1:59 pm

Po wgraniu Najnowszy Mi Fit i pojawieniu się języka polskiego usowamy go i wgrywamy oryginał z Google Play? Nie zaaktualizuje nam znów chińskiego?

Przemysław · Sierpień 2, 2018 o 5:02 pm

Jest jakaś instrukcja instalacji przez iPhona? Mam ten sam błąd z „połącz z apk aby uaktualnić”…

JDecu · Sierpień 3, 2018 o 4:02 pm

Jak wykonać krok z 8 na 9 bo nie mam pojęcia gdzie kliknąc

moonieq · Sierpień 5, 2018 o 7:29 pm

Witajcie Panowie i Panie.
MiFit na nowo zaktualizował moją opaskę do języka chińskiego… Ano MiHeartrate, ani zmodowany MiFit nie chcą przerzucić na język polski.
Czy ktoś poradził sobie z tym problemem i mógłby mi pomóc?

Sebo · Sierpień 7, 2018 o 10:48 pm

Dochodzę do 9 punktu i gdzie ten Firmware? Co mam wcisnąć? Proszę o pomoc 🙁

    miboy · Sierpień 8, 2018 o 6:59 am

    Hej
    1. Pobierz pliki z dysku na telefon bądź komputer i prześlij do pamięci urządzenia.
    z końcówką .fw

Juli · Sierpień 11, 2018 o 8:23 am

Aktualizuje mi opaskę do 7% i przerywa. Co może być przyczyną? Baterie 100%naladowane

Jacek · Sierpień 14, 2018 o 11:04 am

Witam… zatrzymałem się na pkt 9. po otwarciu pliku FW dostaje komunikat o braku skojarzenia pliku i chce biec do googleplaya. nie moge go zmusiśc aby plik był otwierany gadgetem.. w googlu jest jakaś wersja GadGetbridga ale sie nie instaluje…
gdzie pokazać w tel parowanie plików fw na Gada?

    miboy · Sierpień 14, 2018 o 12:05 pm

    Hej,
    Spróbuj ten nowy Mi Fit Beta. Powinien wgrać PL.
    Jeśli nie to pkt 1 jest link do GB.

Piotrek · Sierpień 14, 2018 o 3:37 pm

Witam
Czy opaska może w jakiś sposób informować kto dzwoni? Bo u mnie wyswietla się komunikat zektos dzownil ale nie jest napisane kto?

    miboy · Sierpień 14, 2018 o 5:01 pm

    Hej,
    powinna pokazać nr ale jeśli jest podwójnie wprowadzony w telefonie to jest sam nr a nie nazwa.
    Restart telefonu czasami pomaga.

Piotrek · Sierpień 15, 2018 o 2:50 pm

Cześć mam pytanie czy jest możliwość taka żeby opaska informowała mnie że oddałam się od telefonu?

Tomasz · Sierpień 16, 2018 o 5:39 pm

Opaska nie chce się sparować z telefonem Co zrobić?
Cały czas tylko napis sparuj najpierw urządzenie…

    miboy · Sierpień 17, 2018 o 3:58 am

    Wyłącz BT, telefon reset. Wgraj od początku FW ten najstarszy lub od razu ten MOD Mi Fit.

Edyta · Sierpień 16, 2018 o 9:32 pm

Wgrałam polski z Twojej instrukcji, niestety na mojej 3 nie mogę odczytywać wiadomości sms, z messengera czy whatsappa. Pojawia się komunikat, że wiadomość przyszła, od kogo, data i czas i ilość wiadomości. Co poszło nie tak?

    miboy · Sierpień 17, 2018 o 3:59 am

    Proszę zrób reset telefonu. Mi pomogło.

Renata · Sierpień 17, 2018 o 9:17 am

Sposób na wgranie języka polskiego na iPhone / iOS możecie zobaczyć tutaj.
Sprawdzałam i u mnie działa bez problemu.
Link — https://www.youtube.com/watch?v=tjFRZaNDD9E

Dawid · Sierpień 18, 2018 o 12:12 pm

Słuchajcie zrobiłem wedlug instrukcji przetestowałem na wszystkich mi fitach. Przetestowałem na orginalnym chińskim mi ficie. przetestowałem na innym telefonie. Restartowałem telefony wgrywałem już chyba wszystko i opaska działa np : wykryj opaske klikam w mi fit i wibruje tylko, że jest pokazany ekran” połącz z apk by uaktualnić”. ma ktoś jakiś pomysł bo praktycznie opaska nadaje się na śmieci 🙁 Serio błagam o pomoc już 2 dni siedze po kilka h i nic z tego nie wychodzi 🙁

    miboy · Sierpień 18, 2018 o 12:36 pm

    Usuń dane w ustawieniach aplikacji Mi Fit w telefonie. Usuń z BT. Wgrywałeś Mi Fit BETA z PL?

Daniel · Sierpień 19, 2018 o 9:05 am

U mnie po aktualizacji cały czas wyświetla „połącz z apk by zaktualizować” dodatkowo nie widzi jej mifit ani BT. Włączałem i włączałem BT , telefon i nic….pomocy

    miboy · Sierpień 19, 2018 o 2:50 pm

    usuń dane aplikacji w ustawienaich w telefonie, zainstaluj Mi Fit w GP,teraz z Bety jest ponoć pełna wersja

Iwona · Sierpień 21, 2018 o 1:34 pm

hej:)
ja mam jez. polski, pogodę po polsku, dostaje powiadomienia połączeń tel. , przypomnień, alarmów, a powiadomien tekstowych NIE. Zadnych , ani sms, ani meseenger ani viber ani zadnych innych. Działam na iosie. Ktoś coś plis?:))

Anna · Sierpień 27, 2018 o 9:20 pm

Pomóżcie bo wyrzuce te opaske przez okno, a zaraz za nią telefon 🙂
Kupiłam na alie mi band 3 global. Dziś przyszła, najpierw był problemem z polaczeniem jej z telefonem huawei p8 lite. Ale dzieki programowi fix it for mi band 2 i ble scanner poradziłam sobie i opaska ładnie działała na apce notify & fitness.Nie było tresci wiadomosci wpowiadomieniach i numeru/nazwy osoby dzwoniacej. I zaczęłam kombinować. Najpierw zmieniłam język na polski, potem zaktualizowałam opaske przez aplikacje notify. I teraz nie dziala nic. Nie moge jej sparowac z aplikacja i bluetooth. A na wyświetlaczu opaski jest komunikat «połącz z apk by uaktualnić». Pobieralam juz mi fit z tego linku wyzej i te druga apke. W ogole nie znajduje mi opaski… co mam zrobić?

    miboy · Sierpień 28, 2018 o 8:58 am

    Ze sklepu GP teraz pobierz APK Mi Fit i sprawdź na innym telefonie zaczynając parowanie od nowa.

    Bart · Wrzesień 6, 2018 o 8:32 am

    Odinstaluj wszystkie programy, które były powiązane z Mi Band 3 i wyczyść ich dane.Zainstaluj Gadgetbridge ze sklepu play. Powiąż opaskę przez bluetooth z telefonem. Później sparuj z Gadgetbridge, pamiętając aby dać aplikacji dostęp do powiadomień, ustawia się to w opcjach bezpieczeństwa telefonu. Opaska nadal będzie wyświetlać komunikat „połącz z apk…”, ale będzie sparowana z gadgetbridge co będzie można zobaczyć w oknie aplikacji i co da możliwość wgrywania do niej plików.
    Teraz w zależności jaki firmware wgrałaś musisz ściągnąć sobie odpowiednie „resources” 🙂 W wypadku, gdy wgrałaś firmware 1.2.0.8 to powinnaś ściągnąć resources v34. Możesz to zrobić na geekdoing po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do tego forum. Wgrywasz tak samo jak pliki *.fw, klikasz na pliczku z rozszerzeniem „res” i do opaski wgrają się „zasoby”. Ja zrobiłem tak, że po tym zabiegu usunąłem gadgetbridge, zrestartowałem telefon, zainstalowałem gadgetbridge ponownie, znowu zrestartowałem telefon, i dopiero sparowałem opaskę z programem. Jest wszystko o.k. i działa. MiFit nie instaluję, bo nie chce mi się od początku łączyć z serwerami Xiaomi, więc w tej sprawie Tobie nie pomogę, ale z Gadgetbridge opaska funkcjonuje poprawnie.

MasterChef · Sierpień 31, 2018 o 10:19 am

Wszystko działa ładnie pięknie, oprócz pogody. Znaczek pogody działa ok, temperatura normalnie się wyświetla, ale zamiast słownej nazwy pogody mam znaki zapytania. Co mam zrobić?

    miboy · Wrzesień 11, 2018 o 6:04 am

    hej,
    odinstaluj wszystko i pobierz z Mi Fit, pobierze wersję z FW polskim